Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilot MX3 Pro+ czy wart uwagi ?
#11
Nie bardzo wiem jeszcze jak skonfigurować te komendy głosowe w Kodi więc jakby ktoś był tak miły i odpowiedział to byłbym wdzięczny. Mam Kodi 18.5 z nakładką Cherry Blue Smile Przyznam że ten pilocik jest super, choć przydałoby się więcej klawiszy do zaprogramowania. Chociażby dodatkowe dwa dla przerzucania kanałów w TV Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Jeszcze jedno pytanie. Na tej stronce piszą że w tym pilocie jest możliwość zaprogramowania też innych przycisków oprócz tych kolorowych, tylko trzeba przełączać tryby z tv na box i odwrotnie. Zmienia się wówczas kolor diody. U mnie cały czas dioda ma kolor czerwony. Czy to prawda ?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Każdy jeden przycisk możesz zaprogramować funkcją uczenia. Ja swojego pilota od tv  przerzuciłem jeden do jednego nie tylko kolorowe przyciski. Masz opisane jak to zrobić Wink
Czerwona dioda działa irda i funkcje programowania. Zielona wifi . Zmieniasz czerwonym tv i zaczynasz programowanie przytrzymując go.

Podziękowali: muzior
Odpowiedz
#14
No ok, ale jak doprowadzić by ten kolor diody się zmienił. U mnie bez względu na to ile przytrzymuję przycisk TV dioda ma kolor czerwony. Powiem więcej. Wczoraj próbowałem programować pozostałe przyciski taką metodą jak te kolorowe i niestety nie dało się. Kolor diody nie ulega zmianie. Chyba coś źle robię. Napisz proszę krok po kroku jak to zrobić
Odpowiedz
#15
Pilot mx3 ma programowalne tylko kolorowe przyciski. Ja polecam ten pilot
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wygląda tak samo jak mx3 ale ma prawie wszystkie klawisze programowalne.
Odpowiedz
#16
Właśnie przeczytałem w necie że jest kilka wersji tych pilotów i tylko wersja MX3-L ma możliwość zaprogramowania większej ilości klawiszy niż kolorowe. Nie wiem czy to prawda ? Jeżeli tak to wszystko by się wyjaśniło czemu nie mogę zaprogramować pozostałych klawiszy w swoim MX3 Pro+ Wink A ten MGP-811 wygląda bardzo podobnie. Rozmieszczenie przycisków identyczne
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
To chyba Cię sprzedawca troszkę okantował Wink Bo ja mam dokładnie tego i wszystko działa.
PILOT MX3 PRO+ Z MIKROFONEM I PODŚWIETLANIEM
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jednak to mnie sprzedawca oszukał hehe Smile Bo mój pilot to tak naprawdę  Tikigogo TK3 w pudełku od mx3 pro+.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I wszystko się wyjaśniło. Przepraszam za wprowadzenie w błąd, do teraz byłem przekonamy że mam mx3 pro+.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Na stronie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
nad komentarzami jest napisane:

Cytat:MX3-M - bez podświetlenia, posiada mikrofon(nie każda wersja,trzeba sprawdzać opis) oraz wszystkie przyciski da sie zaprogramować.
MX3-L - z podświetleniem, bez mikrofonu oraz ma programowalne 5 przycisków.
MX3-PRO - z podświetleniem, posiada mikrofon oraz ma programowalne 5 przycisków.
Odpowiedz
#19
Ok, tak czy inaczej tych wersji jest kilka i tylko kwestią przypadku jest na którą się trafi Wink Ważne że ten pilot dodaje super możliwości do tego czy innego boxa. Wyszukiwanie głosowe w ATV bajka! myszka żyroskopowa działa świetnie, a i podświetlana klawiatura to mega fajna sprawa zamiast klepania na ekranie Wink
Odpowiedz
#20
Witam, czy w takim razie macie może sprawdzony model z której aukcji kupić takiego pilota ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości