Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
No szkoda bo planowałem listą wp pilot i listą z ncplusgo zastąpić teleelevidenieSmile
REKLAMA:



Wczoraj zrobiłem aktualizację CoreELEC na N5 Plus z wersji 20191217 na wersję 20191222.
Po aktualizacji działa port USB 2.0 i doszły cztery opcje Power.
Nadal nie działa Bluetooth i nie można włączyć i wyłączyć CoreELEC przyciskiem oryginalnego pilota.

[Obrazek: screenshot016]

Edit
To co opisał @mjw:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=15249#pid15249
i @DenDy umieścił w pierwszym poście:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
teraz możemy sobie dla kilku boxów wyklikać pilotem.

[Obrazek: screenshot019]

Inject BL301 Blob działa już na boxach z procesorem S905X3.
IR Remote Power Code pozwala na szybkie ustawienie konfiguracji pilota. Inne piloty trzeba konfigurować ręcznie edytując plik config.ini tak jak to już było opisane.
W N5 Plus po tych zabiegach doszła możliwość wybudzenia boxa przyciskiem pilota.
(23-12-2019, 07:42 PM)Thomson_T napisał(a): Ok, a które linki wybierasz od Teleelevidenie? Iptv będzie na coreelec

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

U mnie na CoreElec (S905) bardzo fajnie działa mpegts automat
(23-12-2019, 07:41 PM)mjw napisał(a): @carnivale strasznie bełkoczesz w tych postach i w sumie nie wiem o co Ci chodzi. Big Grin
No fakt  Smile
Przed świętami człowiek się spieszy (i łyknie  Angel )

F1 to Formuler F1, 
Arch to Archlinux,
E2 to Enigma2 dla odbiorników E2 (jest ich mnóstwo).
W autach - RPi4 i OdroidN2
W domu - Wago 750-880 z kartami. O protokołach nie mówimy ale współpracuje NAS z MySQL z urządzeniami - wlączając w to odbiorniki CE
Wykupione cztery listy - tak.  W tym dwie ( jak zwał tak zwał) bardzo prywatne - ok 1500 kanałów z prywatnych źródeł.

Ps. W drodze fajny sprzęt. Opiszę jak działa  Wink

(23-12-2019, 07:42 PM)Thomson_T napisał(a): Ok, a które linki wybierasz od Teleelevidenie? Iptv będzie na coreelec

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Online autodetect
W Magicsee N5 Plus po aktualizacji CoreELEC (20191227) działa bluetooth.
Procesor amlogic S905 i coreelec. Czy są jakieś możliwości gier?
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



(29-12-2019, 06:38 AM)adrt8v napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Psx, pegazusy i Gameboye działają pięknie
Czyli coś można, a mógłbyś podesłać link konkretnie do zipa i napisać krótką instrukcje, bo to jak jest napisane pod tym linkiem trochę nie ogarniam.
# Kodi rządzi #
@adrt8v jako już stały bywalec forum powinieneś wiedzieć, że w pierwszym poscie masz poradnik...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: adrt8v
Przeoczenie Wink A gdzie szukać romów z grami?
# Kodi rządzi #


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości