Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
#61
Dzięki za odpowiedź, wszystko wyczyściłem i nic to nie zmieniło , wyszukiwanie nowego filmu zakończyło się znajomymi 3 kropkami , a teraz jak każdy nowy użytkownik czas na głupie pytanie : zainstalowałem LOG Vievwera na Kodi wyświetlił mi 140 stron i dalej nie wiem co z tym zrobić . Tak więc dalej proszę o pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
Zainstaluj log uploader. I wklej tu linka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#63
Mam nadzieję , że niczego nie pomyliłem ale wyszło mi coś takiego : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#64
Ok - już coś wiadomo.
Masz problem z połaczeniem z TMDB:
2020-01-02 19:06:44.271 T:6144 ERROR: metahandler: Error connecting to TMDB: HTTP Error 403: Forbidden

Coś ci blokuje dostęp, sprawdź zapory itp itd

Podziękowali: Rodman17
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#65
Dzięki jakbyś mógł tylko wyjaśnić jak to zrobić lub wskazać gdzie znajdę informacje na ten temat. Pozdrawiam
Odpowiedz
#66
Nie pobiera ci danych z TMDB - bez tego FanFilm ani inna wtyczka typu Venom.
Teraz doczytałem że na innych urządzeniach ci działa prawidłowo - zakładam że są w tej samej sieci, a więc na routerze ci nie blokuje. Może masz na tym boxie w androdzie jakieś oprogramowanie antywirusowe lub blokadę reklam i coś blokuje.

Podziękowali: Rodman17
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
Pozostałe urządzenia są w tej samej sieci i działają poprawnie. Wychodzi na to , że to problem z boxem od Xiaomi, niestety nie znalazłem żadnych ustawień związanych z bezpieczeństwem jest tylko blokada nieznanych aplikacji. Przeinstalowanie Kodi pewnie nic nie zmieni? Może przeinstalować system na Xiaomi?
Odpowiedz
#68
Popytałem na forum od Xiaomi i pomogło przywrócenie do ustawień fabrycznych i ponowna instalacja. Wielkie dzięki za pomoc
Odpowiedz
#69
No widziałem że tam też pytałeś Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#70
Cześć. Chciałem tylko zgłosić że fanfilm nie odtwarza źródeł 720p z 3filmy.com. Wyszukuje ale odtwarza jakość SD. Fajnie by było jakby ktoś na to spojrzał.
Dzięki i pozdro.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości