Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawa wtyczki HBO GO
#11
pojecia nie mam ale jak nie ma ustawen to pewnie juz cos kombinowane jest bo przestal czytac .xml
musi sie przstawic na .po
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Jest problem z wtyczką po ostatniej (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) aktualizacji FboxATV od Fergusona.
Wszystko działa dobrze do momentu próby odpalenia wideo. Wygląda jakby miało zaraz sie uruchomić i proces sie ubija - wraca do listy z filmami.
Problem sporadycznie pojawiał się wcześniej, gdy wszystko śmigało dobrze.
Dodam, że ludzie zgłaszają też problemy z innymi appkami stremingowymi - wysiadły Netflix, ipla, player i coś od polsatu...
Odpowiedz
#13
Jeśli dotyczy to wszystkich wtyczek strumieniowych to problem tkwi w inputstream - spróbuj zaktualizować biblioteki widevinecdm - Dodatki - Programy - InputStreamHelper - (Re)Install Widevine CDM Library - wczoraj była jakaś aktualizacja, może naprawili.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
FBOX dostał ponowie bana Widevine więc na chwilę obecną musiałbyś usunąć plik widevine z systemu android. Tak jak to było z mecoolem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
(03-01-2020, 08:29 AM)mjw napisał(a): FBOX dostał ponowie bana Widevine więc na chwilę obecną musiałbyś usunąć plik widevine z systemu android. Tak jak to było z mecoolem.

Rozwiń proszę jak to zrobić. Czy mam szukać pliku o tej nazwie gdzieś w folderze Android?
Odpowiedz
#16
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Orbek
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Odpowiedz
#18
Czy ktos mi pomoże, przywrocilem telewzizor sony XF9005 do ustawien fabrycznych, zainstalowałem kodi poten netflixa i niestety wywala mi błąd (wczesniej wszystko smigało jak ta lala w 4K HDR). Z tego co widze to jakis problem jest w SnputStream Helper bo jak wchodze w informacje to widevine not Found. NC+ GO działa ale w SD teraz netflix wogóle nie odpala filmów. Da sie jakos wgrac ten plik widevine?
Odpowiedz
#19
(10-01-2020, 12:32 PM)rnb.soul napisał(a): zainstalowałem kodi potem netflixa
teraz netflix w ogóle nie odpala filmów. 

Temat ma odniesienie do wtyczki HBO GO...po co się "męczysz " za pośrednictwem Kodi? [Obrazek: a050.gif]

Oficjalne aplikacje Netflix, czy też HBO GO, prosto z Google Play Story działają idealnie [Obrazek: a020.gif]


rnb.soul napisał(a):przywrocilem telewizor sony XF9005 do ustawien fabrycznych

Tak tylko na marginesie, po tej operacji wszystkie aktualizacje systemowe/oprogramowania w TV zrobiłeś [Obrazek: n010.gif]
Odpowiedz
#20
Aktualizacje telewizora juz wczesniej zrobiłem jest najnowszy system, netflixa chce miec na kodi bo mozna wyłaczyc w nim DV które niestety słabo w netflixie wyglada a bez tego w kodi filmy odpalaja sie w HDR i wygladało to rewelacyjnie. Nie wiem teraz jak znowu odpalic tego netflixa w kodi nie widzi tego widevine. Na 100 to wina tego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości