Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
@Maciej_27 dodało Ci fundusze, o opłaciłeś?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Tak normalnie oplaciłem kartą ma stronie konto jest doładowanie, ale tv już działa pobrałem plik m3u i wrzucilem do kodi.


Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(04-02-2020, 03:30 PM)Maciej_27 napisał(a): tv już działa 


[Obrazek: 465.gif]
Odpowiedz
Witam jestem tu nowy i chciałem zapytać o parę spraw.
Mam urządzenie Mag z listą kanałów niestety dalej brakuje mi paru kanałów czy jeśli mam wykupiony dostęp posiadam hasło i login to czy ręcznie można dodać brakujących kanałów czy raczej po prostu mój dostawca ich nie udostępnienia i stad ich brak ?
Druga kwestia to EPG wykupiłem dostęp na siptv zrobiłem konwersje listy ale nie działa EPG może ktoś korzysta z iptv na takim urządzeniu i pomoże wskazać co robię nie tak.
Odpowiedz
Czy jakość boxa ma wpływ na buforowanie czy całkowicie żadna szansa i nie warto kupować coś z lepszymi bebechami żeby buforowanie zniknęło?
Odpowiedz
(08-02-2020, 06:26 PM)adrt8v napisał(a): Czy jakość boxa ma wpływ na buforowanie 

Specjalnie dla Ciebie [Obrazek: s025.gif], na potrzeby a'la testu, wydobyłem z czeluści prastarego BOX-a MXQ PRO, z archaicznymi na dzisiejsze realia podzespołami/parametrami: procesor Amlogic S905X, 2GB DDR3/16 GB, WIFI 2,4 GHz, Android 6 [Obrazek: k045.gif] 

Opcje ekranu w boxie ustawione jak poniżej:


[Obrazek: 20837e8fbf7434ad.jpg]


Lista m3u od teleelevidenie, EGP kodiwpigulce, aplikacja do odtwarzania TiviMate w wersji 2.1.1 Premium /brawa za spolszczenie, dodanie nowych funkcjonalności [Obrazek: k020.gif]/, ustawienia odtwarzania w aplikacji poniżej:


[Obrazek: 796025732afd5a85.jpg]


Pół dnia sprawdzania na kilkunastu losowo wybranych kanałach, w kategoriach Sport, Film, Dokument, Rozrywka, Popularne, rezultat => 0 /słownie: zero/ widocznych efektów zbędnego, przeszkadzającego w odbiorze buforowania...


adrt8v napisał(a):warto kupować coś z lepszymi bebechami żeby buforowanie zniknęło?

O buforowaniu już było, co do ogólnego komfortu użytkowego, zdecydowanie tak, przy "wiekowym" podzespołami/parametrami BOX-ie, nie sposób przejść obojętnie obok dyskomfortu w szybkości przełączania pomiędzy kanałami/opcjami, oczywiście sama szeroko rozumiania fukcjonalność starego sprzętu, nadal się sprawdza, ale powoli zahacza o "męczarnie" [Obrazek: k045.gif]

Podziękowali: adrt8v
Odpowiedz
REKLAMA:



Dzisiaj zakupiłem teleevidenie, poprzez krypto Etherum(ETH) na miesiąc. Wszystko poszło bez problemu.
Odpowiedz
Panowie od kilku dni pojawiają mi się zakłócenia tylko w dolnej części ekranu (podsyłam zrzuty). Mam wrażenie że najbardziej na czarnych scenach. Co to może być ? Czy to może być wina TV, czy dostawcy sygnału, czy może aplikacji.

Usługę mam od Teleelevidenie
Apka: Tivimate
TV: Sony XF9005
Net: Orange LTE - nie spada nigdy poniżej 20 MB/s, średnio około 40 MB/s
TV do neta podłączone przez wifi, router tuż pod TV

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(13-02-2020, 11:41 AM)LooBuuz napisał(a): Czy to może być wina TV, czy dostawcy sygnału, czy może aplikacji.

Żadnych "usterek" przekazu nie stwierdzam, obraz jest niezmiennie doskonałej jakości z listy teleelevidenie...

Aplikację TiviMate Premium, masz po aktualizacji w najnowszej wersji 2.1.1?
Obraz z innych źródeł, typu telewizja naziemna jest bez podobnych zakłóceń?
Odpowiedz
(13-02-2020, 05:29 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-02-2020, 11:41 AM)LooBuuz napisał(a): Czy to może być wina TV, czy dostawcy sygnału, czy może aplikacji.

Żadnych "usterek" przekazu nie stwierdzam, obraz jest niezmiennie doskonałej jakości z listy teleelevidenie...

Aplikację TiviMate Premium, masz po aktualizacji w najnowszej wersji 2.1.1?
Obraz z innych źródeł, typu telewizja naziemna jest bez podobnych zakłóceń?

Tak, mam najnowszą wersję 2.1.1 premium już spolszczoną. Naziemnej tv nie mam. Ale na Netflixie i na Kodi przy odtwarzaniu filmów z dysku takich zakłóceń nie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości