Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
#71
(01-03-2020, 06:11 PM)dadasiek napisał(a): Witam Wszystkich Smile

Pytanie z innej beczki - nie ma już możliwości rejestracji - pytałem, to mi odpisał że jest to zaorane na amen. Czyżby za dużo userów, czy zwija powoli interes? Macie pomysła ? Smile

Pisz do PlusX oni mają większe servery i -5 dni.
Pozdrawiam Smile

Podziękowali: dadasiek
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
Znaczy ja korzystam ale mam chętnych kto też by chciał :Smile Ale już lipa ...

A ja jako User, mogę wykupić kolejną listę na PL i dać komuś kto by korzystał? Czy jest to ograniczone IP?

Ciekawostka, dziś automatycznie subskrypcja się nie odnowiła - musiałem z palca uruchomic hmm ?
Odpowiedz
#73
(02-03-2020, 02:01 PM)dadasiek napisał(a): Ciekawostka, dziś automatycznie subskrypcja się nie odnowiła - musiałem z palca uruchomic hmm ?

Jeżeli faktycznie data odnowienia była stricte dzisiaj, to do końca dnia jeszcze sporo godzin [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#74
(02-03-2020, 02:27 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-03-2020, 02:01 PM)dadasiek napisał(a): Ciekawostka, dziś automatycznie subskrypcja się nie odnowiła - musiałem z palca uruchomic hmm ?

Jeżeli faktycznie data odnowienia była stricte dzisiaj, to do końca dnia jeszcze sporo godzin [Obrazek: e020.gif]

Moja PlayLista była PRZEKREŚLONA  (pisało "+0 day") a automatyczne odnowienie włączone .
Odpowiedz
#75
Witam zainstalowałem na MI Box darmowa aplikacje do oglądania teleelevidenie czy ktos ma i używa tego i wie jak to należny skonfigurować
Odpowiedz
#76
(12-03-2020, 07:41 PM)approx napisał(a): ktos ma i używa tego  i wie jak to należy skonfigurować

Oczywiście trzeba jak zwykle podać na tacy, w dwóch tematach jest o tej aplikacji, gdzie wpisać kod itp. itd...podpowiem...lista kanałów m3u...Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
Witam zgromadzonych. Pytanie, jak placicie za liste? Bo Revolutem juz placic nie wolno.
Odpowiedz
#78
(23-03-2020, 01:05 PM)Damnian89 napisał(a): jak placicie za liste? 

Systematycznie, zawsze i wciąż PayPal [Obrazek: s045.gif]
Odpowiedz
#79
(23-03-2020, 01:23 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(23-03-2020, 01:05 PM)Damnian89 napisał(a): jak placicie za liste? 

Systematycznie, zawsze i wciąż PayPal [Obrazek: s045.gif]

Ale że co, ale że jak??  Huh
Odpowiedz
#80
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości