Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] TVP VOD
#91
Nie ma takiej opcji. Nikt się raczej już tym nie zajmuje.
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Nie ma mnie na razie w domu więc nie mogę sprawdzić jak działa. Jeśli ktoś może niech zobaczy.

Autorstwa Kim-a z innego forum:

com.tvp.vodtv.tw V1.2.5 (1.2.4)

Brak reklam / podmieniane id,mac,wifi + build prop w planach + pare wyłączonych opcji

Wersja Android TV na wszystkie urządzenie (brak obsługi przewijania góra,dół,lewo,prawo jeśli chodzi o urządzenia dotykowe)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Jaca, 4pro2020
Odpowiedz
#93
dzięki stary tego szukałem jesteś wielki...........
Odpowiedz
#94
(11-03-2020, 10:15 PM)Jaca napisał(a): dzięki stary tego szukałem jesteś wielki...........

Hehe, ale jajcarz z Ciebie Smile..... A co tam, a e tam jak można. Błacha cha cha. Dobre Wink
Odpowiedz
#95
A mi wyskakuje crash???
Odpowiedz
#96
This app was valid until 7 marca 2020...to by było na tyle, Android 9 [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
(12-03-2020, 11:47 AM)Łonogrzmot napisał(a): This app was valid until 7 marca 2020...to by było na tyle, Android 9 [Obrazek: g075.gif]

Jeśli piszesz o tvp vod 1.2.4/1.2.5 to u mnie działa bez problemu. Mam nvidia shield tv i fire tv stick 4k. Na obu sprzętach działa bez problemu.
Odpowiedz
#98
(12-03-2020, 12:19 PM)kowalmisiek napisał(a): Jeśli piszesz o tvp vod 1.2.4/1.2.5 to u mnie działa bez problemu.

Tak, o tej wersji spatchedowanej, ale to bez znaczenia, jest mi zupełnie zbędna [Obrazek: r010.gif]

(12-03-2020, 12:19 PM)kowalmisiek napisał(a): działa bez problemu.

Możesz doprecyzować, o czym Ty pisałeś?
Odpowiedz
#99
Miałem na myśli że ta apka jest chyba na dziś dzień aktualna i działa u mnie bez problemu pod Nvidia Shield TV i Fire TV.
Odpowiedz
znalazlem cos takiego , z wczoraj [nie na telefon!!!]

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: ZidaneNS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości