Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VPN dla wybranych wtyczek
#11
zerotier , zapomniałem o tym , czas na lekturę
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(24-03-2020, 03:20 PM)mjw napisał(a): Musiałbyś użyć inne IP lub inny VPN. Ja korzystam od MyDevil i Netflix nie wykrywa.

Działa. Mam tylko jeszcze pytanie natury technicznej. Korzystam z netflix pod OSMC. Do połączenie z MyDevil korzystam z wtyczki OpenVPN. MyDevil obsługuje połączenia TUN i TAP. Jeden i drugi ma swoje plusy i minusy. Chciałbym zapytać Was co polecacie, co się bardziej sprawdza w dłuższej perspektywie?
Odpowiedz
#13
Zawsze używam TUN, TAP chyba bardziej jest zalecany do bridge.

Podziękowali: Grabek
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
W zasadzie też nad tym myślałem. Niby mniej łącze obciąża. Jakiś wad nie zauważyłeś? niby TUN nie obsługuje wszystkich protokołów sieciowych. Ale z drugiej strony to chyba nie istotne przy takim zastosowaniu - głownie netflix.
Odpowiedz
#15
Nie zauważyłem ale tak samo jak Ty używam tylko do Netflixa czy innych wtyczek, której wymagają polskiej lokalizacji.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
(28-03-2020, 12:47 PM)mjw napisał(a): Nie zauważyłem ale tak samo jak Ty używam tylko do Netflixa czy innych wtyczek, której wymagają polskiej lokalizacji.

A powiedz mi, którego serwera używasz? Mi tylko na pl3 działa. Do tego słaby transfer, co chwilę buforuje. Na innych wykrywa, że przez proxy się łącze i nie przepuszcza. Pl7 jakby nie działał, w ogóle nie łączy. Z ciekawości sprawdziłem serwer w UK. Ten nawet ma przyzwoite transfery (ale netflix go blokuje).
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
PL3, jeśli słaby transfer zgłoś do MyDevil
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
(28-03-2020, 03:51 PM)mjw napisał(a): PL3, jeśli słaby transfer zgłoś do MyDevil
Zgłoszę, ale PL1 mi teraz działa.
Odpowiedz
#19
PL1 i PL2 działa szybko i z Netflixem nie ma problemu. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
(22-03-2020, 11:27 AM)mjw napisał(a): Możesz, użyj wtyczki OpenVPN w niej możesz ustawić przy której wtyczce VPN ma działać.
Wtyczkę znajdziesz np w naszym repozytorium.

Hej. 
W tej wtyczce znalazłem tylko opcje wykluczające programy z używania VPN. Niby ok, zaznaczyłem programy które mają łączyć się bezpośrednio. Ale nie mogę zaznaczyć klienta telewizji. A nie potrzebuje, żeby tv się przez vpn łączyło. Da rady to jakoś ogarnąć?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości