Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - generowanie własnego klucza API
#11
Fajnie, tylko że jak kliknę w wybierz projekt to nie ma tam ikony utwórz nowy.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Musi być.
Spróbuj najechać kursorem i z rozwijanego menu wybrać "nowy projekt".
Jeśli nadal tego nie będzie to tymczasowo wyłącz rozszerzenia blokujące (o ile takowe używasz).
Odpowiedz
#13
Ok zrobiłem wszystko, chyba z pół godziny przepisywałem kody (na TVBoxie nie mam na klawiaturze opcji wklej), odpalam wtyczkę, robię autoryzacje- i dostałem info "oauth was deleted". Wszystkie klucze zniknęły, i to gówno jak nie działało tak nie działa. Szlag mnie zaraz trafi. Odpuszczam, dzięki za poradnik.
Odpowiedz
#14
Android czy CoreELEC? Klucze możesz wpisać w pliku settings.xml
Inna opcja z której sam często korzystam to aplikacja YATSE na telefon. Umożliwi ci ona wklejenie wcześniej skopiowanego klucza.
Nie poddawaj się Wink
Odpowiedz
#15
Przecież jest możliwość wpisania tych kluczy przez przeglądarkę włączając lokalny server API z wtyki yt , po co męczyć się z plikami i ich lokalizacją? Po co te yatse itd. Zajęło mi 15 sekund na zasadzie kopiuj & wklej.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: DenDy
Odpowiedz
#16
Dodałem do poradnika bo to faktycznie najprostszy sposób.
Teraz nikt nie powinien mieć z tym problemu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Witam
Wszystko ladnie opisane.Zrobilem.tak jak w poradniku,lecz niestety niemoge wpisac kluczy we wtyczce youtube 6.6 na coreelec poniewaz w ustawieniach brak takiej opcji jak logowanie,ustawienia.Jakies pomysly,rady?Bylbym wdzieczny za rozwiazanie tego problemu
Odpowiedz
#18
@dawpacz najnowsza wersja YT dostępna w oficjalnym repo kodi to 6.7.0 więc zaktualizuj.

Cytat:na coreelec poniewaz w ustawieniach brak takiej opcji jak logowanie,ustawienia.
Nie do końca rozumiem o co chodzi, musisz wejść w Ustawienia wtyczki > API > i tam wpisać klucze.

/edit
Dobra chyba rozumiem, upewnij się że w ustawieniach masz zaznaczoną opcję "Zaloguj" w kategorii "Foldery".

[Obrazek: 2VvR1CN.png]
Odpowiedz
#19
Gdzie mam wpisać wygenerowane klucze? We wtyczce w Kodi? czy na stronie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.? O co tu chodzi?
Odpowiedz
#20
Możesz wpisać we wtyczce albo wchodząc z komputera po uprzednim włączeniu serwera API na adres By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. TWOJEGO BOXA:50152/api

Podziękowali: art212
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości