Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrywanie/Pobieranie z archiwum IPTV z m-TVGuide Beta
#31
U mnie na większości kanałów nie ma archiwum i timeshit nie działa na nich- lista teele
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
W ostatniej wersji wtyczki *101 lista kanałów jest pełna i działa archiwum i timeshift. Natomiast w dalszym ciągu mogę nagrać tylko jedną godzinę materiału. Tak sobie myślę, czy jest możliwość wprowadzenia ręcznego nagrywania (w archiwum) od godz. do godz. ewentualnie x minut przed i po zaznaczonym filmie w taki sposób mógłbym skleić z dwóch części jeden film/program.
Odpowiedz
#33
Widzę że korzystasz z core 18,6. spróbuj zainstalować ffmpeg-tools z repo CoreELEC Add-ons / programy.  Potem w
M-TvGuide  ustawienia/nagrywanie ustaw Korzystaj z FFMPEG i Importuj FFMPEG ścieżka :
/storage/.kodi/addons/tools.ffmpeg-tools/bin/ffmpeg 
Jak to mówią u mnie działa Wink

Podziękowali: bluesky
Odpowiedz
#34
Dokładnie w ten sposób mam ustawione kodi. Tak jak mówiłem bardzo fajnie i sprawnie nagrywa godzinę materiału jakość nagrania żyleta, ale zawsze urywa po 1 godzinie podobnie na komputerze z windows 10 i kodi matrix. Wiem, że tak nie powinno być próbowałem już grzebać w ustawieniach routera na moje oko wszystko jest ok, coreelec jest po ethernecie komputer po wifi. Może to jest kwestia mojego ISP. Jest to dla mnie zagwozdka. Spróbuje jeszcze zmienić region w telelele tego nie robiłem ?! po pracy dam znać.
Odpowiedz
#35
Koledzy, z tego co udało mi się ustalić, i napisałem już o tym  do autora wtyczki, to:

Linki "live" hls z Teleelevidenie zakończone są: (url).m3u8
Linki "archiwalne" zakończone są datą i godziną rozpoczęcia podaną w systemie unix np. (url).m3u8?utc=1591110000 

Pod Win10 jest program "FFmpeg Batch AV Connverter", który i obsługuje linki .m3u8 i sytuacja jest taka, że po wklejeniu linku następuje automatyczna walidacja adresu url. Jeżeli wklejam link live, to pokazuje url Duration: N/A i capture time: (znak nieskończoności), natomiast po wklejeniu linku (url).m3u8?utc=1591110000 z obojętnie jaką godziną obejmującą archiwum (oprócz<1h), to pokazuje url Duration: 1:00:00 i capture time: 1:00:00. Więc z góry wiadomo że te linki z archiwum są domyślnie trwające 1h.
Możecie to sprawdzić, wklejając taki link do VLC - od razu widać, że pokazuje czas programu 1h.

Autor wtyczki napisał, że będzie nad tym pracował.

Wyjątkiem są linki mpeg-ts, dla których FFmpeg Batch pokazuje czas bez ograniczeń (one nie zawierają znaczników czasu) tylko problem z nimi jest taki, że czas pobierania strumienia równy jest czasowi jego trwania. Więc jeżeli program trwa 2h, to pobiera przez 2h.
Odpowiedz
#36
Trochę lipa, że mtv guide wymusza zmianę skórki na inną. Korzystam z arctic zephyr 2.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Jeśli chodzi o nagrywanie z archiwum to nie działa. Działa nagrywanie na bieżąco lub zaplanowane na przód. Chyba, że chodzi o to, że najpierw archiwum musi się "uzbroić" czyli przejść po konfiguracji okres czasu i wtedy będzie to możliwe?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#38
Jak uruchomić archive dla tele, mam ustawione tak, i nie działa komunikat Brak dostępnego odtwarzania time shift. [Obrazek: 246db1e9505422cc23bed391ff50dfe9.jpg]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#39
(29-06-2020, 04:42 AM)adrt8v napisał(a): Trochę lipa, że mtv guide wymusza zmianę skórki na inną. Korzystam z arctic zephyr 2.

Nie musisz zmieniac skorki - pozwol zmienic czcionke i dalej uzywaj Arctica.



(03-07-2020, 10:04 PM)Maciej_27 napisał(a): Jak uruchomić archive dla tele, mam ustawione tak, i nie działa komunikat Brak dostępnego odtwarzania time shift.

Programy z archiwum sa oznaczone zieloną kropką.
W ustawieniach TS zmien "Okno przesuniecia czasowego" z 3 na 73 godziny ( 3 dni - tyle mTvGuide obsluguje)
Odpowiedz
#40
Nie działa, mam tak[Obrazek: 6e82be2e018c0060b89538fad8d41837.jpg]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości