Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem nc go.
#21
Napisz o problemie u @mbebe na jego githubie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: ratkovsky
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Kochani mam problem z działaniem wtyczki ncplus go. Zainstalowałam wg poradnika zamieszczonego na stronie ale w końcowym etapie jak klikam w konfiguruj tam gdzie powinno pojawić się email i hasło do zalogowania nie mam nic. Czy macie jakies rozwiązanie tego problemu?
Odpowiedz
#23
Odpowiedz
#24
Cześć,
Nie będę robił nowego tematu bo szkoda śmiecić.
Zainstalowałem wczoraj NC GO na urządzeniu Xiaomi Mi Box S 4k i wszystko działa, ale mam problem z jakością.

Odpala się tylko na rozdzielczości 1280x720, brak żadnego HD. Obraz jest akceptowalny, no ale na telefonie/tablecie działa w HD więc raczej da się to uruchomić.

W Video Inpust stream zmieniałem na jakośc maksymalna i 1080p ale to nic nie dało. Wymusiłem tez manualną zmiane rozdzielczości w addonie ale to też nic nie pomogło.
W ustawieniach Kodi tez ustawiłem maksymalną rozdzielczość i też nie pomogło.

Totalnie się na tym nie znam, ale zależy mi żeby to działało. Jest ktoś w stanie pomóc?
Odpowiedz
#25
No i więcej już nie wyciągniesz, to już jest max dla aplikacji NC+ GO
Odpowiedz
#26
Witajcie, 

to i ja się podepnę pod temat aby nie śmiecić na forum. Od paru dni używam wtyczki nc+ i ogólnie jestem zadowolony z tego jak to działaSmile

Nurtuje mnie jednak jedna kwestia: czy jest możliwa zmiana ścieżki dźwiękowej na danym kanale tak jak to jest możliwe na regularnym dekoderze? Czyli np. zmiana języka na oryginał i włączenie napisów? Zarówno nc+ jak i CP oferują takie funkcjonalności na wielu kanałach stąd moje pytanie ponieważ w Kodi w menu podręcznym jest owszem opcja "Przełącz ścieżkę dźwiękową" natomiast zawsze widzę tam opcję "pol" i nie mam możliwości przełączenia na inny język.

Przepraszam jeśli pytanie już było ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Trzeba by zapytać @mbebe czy można dodać wybór ścieżki
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#28
Nie wiem czy był poruszany problem ale mam 23;08 a w nc program z 23;04 i sie tnie na środku kolko a w nim odliczanie 1 ..4...8...
Odpowiedz
#29
Działa wam, czy wywala błąd już przy próbie logowania? U mnie przedwczoraj zaczęła się taka jazda.
Odpowiedz
#30
U mnie tez przestało logować.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości