Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrywanie/Pobieranie z archiwum IPTV z m-TVGuide Beta
#51
Czyli nici z nagrywania?
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
W wersji oficjalnej możesz nagrywać wciąż z list m3u i tych "legalnych" źródeł.

Podziękowali: ssooqq
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#53
Panowie czy jak chcę pobrać z archiwum materiał to on zapisuje się do folderu z nagraniami czy gdzieś indziej ? Niestety próbowałem nagrać/pobrać program , pokazała się informacja, że pobrano a nie widać go nigdzie. Serwis to plusx, aplikacja kodi 18 na win10
Odpowiedz
#54
Zyziu195 , tak zapisuję się tobie we wskazanym folderze. Zobacz gdzie ten folder masz wskazany domyślnie : Opcje- Nagrywanie- Folder zapisu .
Zyziu195 - Czy pobierają się Tobie treści z archiwum ze wszystkich kanałów czy tylko z wybranych ?
Odpowiedz
#55
marcoliqd - w sumie z tych z których sprawdzałem to pobierało ale to było maks 72h.
Szkoda tylko, że nie ma ustawień aby nagrywanie/pobieranie z archiwum miało jakieś dodatkowe minuty oprócz zaplanowanych z epg. Niestety często jest tak, że urywa kawałek programu :/ co jest spowodowane jakimś przesunięciem w ramówce.
Odpowiedz
#56
@Zyziu195 A w "Ustawienia" -> "Telewizja" -> "Nagrywanie" ustawiłeś sobie minuty?
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Tak mam tam ustawione po 15minut przed i po ale materiał pobiera równy czas jak jest w epg.
Odpowiedz
#58
Hej,

Pracuje nad tym musialem poprawic troszke kod aby mozna bylo ustawic offset czasu, mysle ze na dniach bede mial gotowa wersje v9.1.7.

P.S
@Zyziu195 wyslalem tobie PW na mods-kodi, poprawilem wtyczke i juz szybko pobiera material na ustawieniach domyslnych timeshift.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#59
Mam pytanie używam plusx, lista m3u pierwsza na liście timeshift domyślny, m-tvguide v9.1.7 win 10 mogę nagrywać max 1 dzień wstecz. w ustawieniach Telewizji mam ustawione wyświetlanie dni z przeszłości 5 dni. Co jest grane ?
Odpowiedz
#60
Music 
(05-09-2020, 01:04 PM)bluesky napisał(a): Mam pytanie używam plusx, lista m3u pierwsza na liście timeshift domyślny, m-tvguide v9.1.7 win 10 mogę nagrywać max 1  dzień wstecz. w ustawieniach Telewizji mam ustawione wyświetlanie dni z przeszłości 5 dni. Co jest grane ?
m-tvguide v9.1.7 ustawienia/ timeshift/ włącz timeshift . OK masz zrzut u mnie działa jeśli chodzi o PlusX Wink[Obrazek: QWu7pEml.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości