Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1080 klatkuje w kodi, a w systemowym odtwarzaczu działa bez problemu.
#1
Od jakiegoś czasu mam problem z filmami 1080 odtwarzanymi z pendrive. Mianowicie na kodi klatkuje, a gdy oglądam na systemowym odtwarzaczu wszystko działa płynnie. Czym może być to spowodowane? Dodam, że Kodi czyściłem z wszystkich plików tymczasowych i ustawień.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Włącz akcerelacje sprzętową. Menu>Odtwarzacz>Wideo

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
#3
@zm1c4l Właśnie patrzę, że mam to zaznaczone. Jakieś inne pomysły?
Odpowiedz
#4
@ssooqq upewnij się że patrzysz na ustawienia w sekcji Wideo z trybu eksperta przy standardowych praktycznie nic nie zobaczysz. Ewentualnie na androida pobierz SPMC 17.6 moim zdaniem lepiej działa niż zwykłe kodi. W razie dalszych problemów proszę o przedstawienie screenu z >>Wideo.
Odpowiedz
#5
czy o tym mowa ?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
@xianixTJE zainstaluj tę wersję SPMC ze sklepu google.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
własnie ją testuję...
lżejsza/szybsza skin nie zastanawia się nad niczym, koniec klatkowania praktycznie na każdym formacie
koniec próśb o tutorial buforowania...
zobaczymy ,,, jedynie co to wciąż brakuje mozliwości dodania własnego dysku aby można pobierać np treści 3D... w moim przypadku TV nie widzi 3D na wtyczce dopiero gdybym odtwarzał systemowym video z TV...
Odpowiedz
#10
SPMC z sklepu google jest odpowiednikiem starszej wersji kodi 16.7 co oznacza że nowsze wtyczki typu exodus, incursion nie będą chciały się zainstalować. Link w poście By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jest z numerkiem 17.6, oczywiście kto chce zainstaluje sobie jaką będzie chciał, do wyboru.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości