Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
android TV i tel nie widzą biblioteki z PC
#1
Cześć!
Jestem dość nowy w Kodi (zacząłem zabawę chwilęprzed zakupem MiBoxa4s). Mam do Kolegów i Koleżanek temat:
Na kompie z Win10 mam większość filmów i odkryłem, że może on działać jak serwer multimedialny dla innych urządzeń.
Po dodaniu biblioteki filmów na Win10 filmy ładnie się skatalogowały, dodały się okładki itd.
Natomiast na MiBoxie i telefonie dodając lokalizacje sieciowe Windy przez UPnP dalej nie widzę na Androidach tej bibliotek co mam na Windzie. Mogę co prawda odtwarzać pliki bo foldery się dodają przez lokalizację sieciową ale biblioteka jest pusta. Jak temu zaradzić?

[Obrazek: yO81Jx7l.jpg]

[Obrazek: c79BaTul.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Musisz dodać tę lokalizację jako źródło biblioteki. Dokładną instrukcję masz na drugim zrzucie. Ale wtedy nie będzie synchronizacji w stanie oglądani itp itd.
Możesz także używać wspólnej biblioteki, ale to wymaga postawienia bazy mysql na którymś z urządzeń: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Witam,
a można konkretny dysk udostępnić?
Bo u mnie widzi tylko jeden folder do którego muszę kopiować filmy które chcę oglądać.
Proszę o dokładną instrukcję krok po kroku.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Możesz sobie udostępnić co chcesz, ustawiasz to w ustawieniach systemu. Nie używam systemu windows więc nie pomogę, ale tu masz analogiczne tematy:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: powkins
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
A co to ma do rzeczy? I gdzie i komu chcesz udostępniać?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(26-11-2020, 12:10 PM)Tomek napisał(a): A co to ma do rzeczy? I gdzie i komu chcesz udostępniać?
 To już z innej beczki pytanie. Jak by ktoś chciał adres MAC aby wgrać mi playlistę, to czy to jest bezpieczne?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości