Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tivimate i teleelevidenie
#21
(29-11-2020, 04:59 PM)adrt8v napisał(a): tivimate jest możliwość nagrywania materiałów z przeszłości? 

Nie [Obrazek: k050.gif]

Można ustawić/zaplanować nagrywanie na przyszłość [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Czy też tak macie w tivimate że żeby znaleźć program z archiwum musicie najpierw włączyć dany kanał i potem wcisnąć "w lewo" po czym dopiero otwiera się archiwum. Dlaczego nie można przejrzeć programów z przeszłości i dopiero włączyć? A może się da?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#23
(08-12-2020, 09:03 AM)adrt8v napisał(a): Czy też tak macie 

Też tak mamy [Obrazek: r010.gif]

adrt8v napisał(a):Dlaczego nie można przejrzeć programów z przeszłości i dopiero włączyć?

=> ar.mobile.dev@gmail.com
Odpowiedz
#24
(08-12-2020, 09:03 AM)adrt8v napisał(a): znaleźć program z archiwum musicie najpierw włączyć dany kanał i potem wcisnąć "w lewo" po czym dopiero otwiera się archiwum. 

Druga interpretacja słów włączyć/wcisnąć...jeżeli traktować te zwroty sensu stricto, nie ma takiej konieczności, swobodnie w danej grupie kanałów przeglądamy archiwalne opisy poszczególnych programów, po wyborze finalizujemy "wcisnąć" [Obrazek: a035.gif]


[Obrazek: LtgWur1l.jpg]
Odpowiedz
#25
No to nie mam takiej możliwości. Lista plar.xml oczywiście.

Zaobserwowałem kolejny problem do rozwiązania - brak dźwięku na niektórych kanałach.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#26
(08-12-2020, 11:42 AM)adrt8v napisał(a): nie mam takiej możliwości. Lista plar.xml oczywiście.

Oczywiście u mnie, zawsze i wszędzie lista...

[Obrazek: yAPBaU1l.jpg]

...działa tradycyjnie idealnie, co widać w poprzednim poście...jeżeli liczbę przechowywanych dni w opcjach ustawień TiviMate masz stosownie wybraną, sprawdzisz za dzień/dwa będzie dobrze [Obrazek: r010.gif]


adrt8v napisał(a):Zaobserwowałem kolejny problem do rozwiązania - brak dźwięku na niektórych kanałach.

Ale "problem" już rozwiązałeś samodzielnie, posiłkując się archiwalnymi wpisami w przedmiotowym temacie...
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Chciałbym, próbowałem, ale liczba tematów, działów nie pomaga. Chociaż napisz nazwę tego przedmiotowego tematu. Dzięki
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#28


Podziękowali: adrt8v
Odpowiedz
#29
Odnośnie dni przechowywania archiwum, u mnie jest tak że sam program można sprawdzić 7 dni wstecz, lecz odtworzyć materiał można 2 dni wstecz. Czy tak ma być?

Druga sprawa czy mi się wydaje czy czasem kanał ,,canal+ 4k,, nie zniknął z list?

Trzeci temat mam taki czy jest opcja zgrania w jakiś sposób układu z listy ulubionych kanałów z mi box i wrzucenia jej np do apk w telefonie?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#30
(08-12-2020, 02:40 PM)tediszyszon napisał(a): Czy tak ma być?

Nie [Obrazek: k050.gif]

tediszyszon napisał(a):czy mi się wydaje czy czasem kanał ,,canal+ 4k,, nie zniknął z list?

Dobrze ci się "wydaje", było na forum...

tediszyszon napisał(a):czy jest opcja zgrania w jakiś sposób układu z listy ulubionych kanałów z mi box i wrzucenia jej np do apk w telefonie?

W mega skrócie, równie lakonicznie, w urządzeniu BOX, w aplikacji która/jeżeli posiada taką opcję, zapisujemy kopię/dane, na wewnętrzną pamieć współdzieloną lub LAN/SMB /jak wiemy/kumamy zagadnienie/, zapisany plik via na przykład pendrive, eksportujemy na dysk Google, czy też wybrany inny serwis hostingowy...na telefonie instalujemy tożsamą aplikację, gdzie w opcjach znajdujemy "przywróć dane", następnie wprowadzamy adres uprzednio przygotowanego pliku kopii zapasowej "made in BOX "...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości