Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(11-01-2021, 07:12 PM)tomekbud napisał(a): Być może robię to już za późno 

tomekbud napisał(a):Muszę pisać do suportu


[Obrazek: gif-nodding.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



(11-01-2021, 06:26 PM)adrt8v napisał(a): Ja mam adres do płatności PayPal jeszcze sprzed wybryków czorta i mam nadzieję, że na ten sam adres zrobię następny przelew bez jakiejś prowizji jak dotychczas.
Pytałem go dziś, czy stary adres, który od niego miałem, jest aktualny. Odpisał "spróbujmy" i wszystko poszło ok.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Mi 2 tygodnie temu w tej samej sprawie odpisał że mam podziękować wiadomej osobie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
No proszę jaka kultura, ukłon w stronę polskich użytkowników [Obrazek: k016.gif]


[Obrazek: blrOIjUl.jpg]
Odpowiedz
Enot jest od momentu usunięcia paypala i revoluta jak ktoś na wykopie wrzucił. Trochę zaspałeś Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(15-01-2021, 04:53 PM)mjw napisał(a): Trochę zaspałeś Big Grin

Absolutnie nie, screen w kontekście szerokiej informacji dla mas, osobiście zupełnie nie jestem/nie byłem zainteresowany tą formą płatności [Obrazek: k045.gif]

@mjw  zwróciłem na to uwagę, wyłącznie przez fakt pojawienia się magicznego, swojskiego słowa "allegro" [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



(13-01-2021, 05:44 PM)RadareQ napisał(a):
(11-01-2021, 06:26 PM)adrt8v napisał(a): Ja mam adres do płatności PayPal jeszcze sprzed wybryków czorta i mam nadzieję, że na ten sam adres zrobię następny przelew bez jakiejś prowizji jak dotychczas.
Pytałem go dziś, czy stary adres, który od niego miałem, jest aktualny. Odpisał "spróbujmy" i wszystko poszło ok.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Czy mógłbyś zmienić sobię w ustawieniach tak aby można było ci wysłać wiadomość prywatną?
Mam pytanie

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, iż nikt nie będzie na tyle głupi, i nie przekaże osobom trzecim adresu PayPal z którego indywidualnie korzysta, powodując kolejne zawirowania na płaszczyźnie płatności...[Obrazek: d0742.gif]
Odpowiedz
Płatność kartą przywrócona. Smile

Podziękowali: fingerr
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
@mjw  wersja dla "niedowidzących" [Obrazek: e025.gif]


[Obrazek: PvLJs5il.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości