Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[poradnik] Jak zainstalować wtyczkę Covenant w Kodi 17
#11
@mjw Elegancko śmiga Smile Dzięki serdeczne Smile

Następne pytanie Wink

Jak ustawić na stałe widok "plakat"? Każdorazowe ustawianie jest trochę irytujące.

[Obrazek: plakatpng_qhwrqpe.png]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Jeśli chodzi o dodawanie do biblioteki to ja to chyba po noobowsku zrobiłem, ale w myśl zasady jeśli coś jest głupie ale działa to znaczy, że nie jest głupie... A mianowicie zamiast dodać do biblioteki wybieram dodaj do ulubionych (ostatnia pozycja z menu) i wtedy dany film czy serial mam dostępny w zakładce ulubione na ekranie głównym Smile

Co prawda nie da się segregować i tak dalej ale szybkie i proste rozwiązanie i jak na razie głównie do seriali sprawdza się świetnie.
Odpowiedz
#13
@Bundzaj dzięki za zaangażowanie się w temat, ale ten problem został już rozwiązany. Teraz szukamy zmiany widoku biblioteki na stałe ;-)

P. S. Twoim sposobem da się segregować. Kliknij "C" na danej pozycji i możesz użyć opcji "przenieś do góry", albo na "dół", według własnych upodobań.
Odpowiedz
#14
No i się udało Smile)

A więc tak aby zmienić widok na stałe wchodzisz w Covenant -> Narzędzia -> Styl wyświetlania i tam wybierasz już w którym dziale chcesz zmienić widok wchodzi w np. Filmy. Wyskakuje Ci ekran przykładowy wtedy z lewej strony rozwijasz widok opcji ustawiasz jaki chcesz mieć widok potem klikasz na dostępny jedyny kafelek (obok strzałki powrotu) aby zapisać. Powinna Ci wyskoczyć informacja że widok został zapisany.

I gotowe :]

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
#15
@Bundzaj

Bajeczka Smile Dziękuję Smile

A orientuje się ktoś czy można poszerzyć wyszukiwania o gatunek + rok?
Odpowiedz
#16
Mi Covenant nie ściąga/wczytuję okładek do niektórych filmów np do nowego Króla Artura.
Też tak macie?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
@ssooqq Już się też o to pytałem i niestety z mojej wiedzy i wiedzy tych co odpowiedzieli nie ma jak na razie żadnej wtyczki umożliwiającej wyszukiwanie z wieloma kategoriami Sad Ewentualnie jest taka możliwość i czeka na swojego odkrywce Smile

@Elsynek Chodzi Ci o okładki podczas wyszukiwania? Bo jak tak to też mi tak czasem robi a nawet czasem daje złą okładkę a raczej plakat do filmu. Ale to chyba taka pierdoła, że nie warto się przejmować moim zdaniem Smile)
Odpowiedz
#18
@Bundzaj jest taka opcja, ale we wtyczce FilmwebBooster:

[Obrazek: filmwebpn_qhshexx.png]

Pytanie z innej beczki. Jak usuwać filmy z bibliotek oraz z ulubionych? W kodi 15 wystarczyło przytrzymać dłużej lewy przycisk myszki i wybrać usuń. W wersji 17.4 nie ma takiego menu pod tym przyciskiem.
Odpowiedz
#19
Klikam dwa razy na "ulubione" i z otwartego okna da się usunąć lub przesunąć "ikonę" do góry lub w dół.
Co do usuwania z bibliotek filmy/seriale tak samo klikam dwa razy na filmy lub seriale wchodzę i tam już da się usuwać konkretny tytuł (zarządzaj>>usuń z biblioteki)

5!

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
#20
@binder rzeczywiście trzeba było kliknąć dwa razy na to Smile Dzięki Smile

Edit:
Wystarczy raz kliknąć, ale musisz mieć "filmy", albo "ulubione" podświetlone na niebiesko Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości