Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[LISTA] Polecane TV Boxy
#1
Heart 
Codziennie pojawia się pytanie jaki sprzęt kupić. Poniżej znajduje się lista boxów, które można kupić według potrzeb.


Sprzęt bez certyfikacji:


1. X96 MAX Plus  ~€35
4GB/32GB i 1 Gbps LAN: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


2. Transpeed A95X F3  ~€35
4/32GB: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wątek boxa na forum: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.



3. Magicsee N5 Max ~€34
4/32GB: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


4. X96 Air  ~€40
4/32GB: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.



5. Magicsee N5 Plus (z kieszenią na hdd/ssd)
4/64GB: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

6. Beelink GT King WiFi 6 (najmocniejszy procesor S922X) ~€98
4/64GB: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.




Wątek będzie aktualizowany na bieżąco.

Podziękowali: Tomek, dwksc1906
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
mjw napisał(a):lista boxów

Tylko sprzęt z segmentu TV BOX?

Sticki nie?, bo też się trafiają dobre okazje, z polskiej dystrybucji, gdzie głównym wyznacznikiem dla potencjalnego nabywcy może być oficjalna certyfikacja Netflix, za relatywnie niskie kwoty...


[Obrazek: IXnJpfsl.jpg]
Odpowiedz
#3
Cierpliwości, też będą. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Niestety nie jest aktualizowany
Odpowiedz
#5
To zaktualizuj. Podaj swoje propozycje itp itd.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Mam 2x Qviart Dual (drugi dokupiłem, jak zobaczyłem co potrafi pierwszy):

[Obrazek: 7rKQMkql.jpg]

Ma drobne wady, jednak wyparł pozostały sprzęt, szczególnie do IPTV. 90% używam pod Enigmą2 (mogę cztery niezależne od siebie postawić OpenATV, OpenPLi) i eksperymentować na konkretnej wersji nie ruszając innych. Także Android 9 (osobny boot jako piąty) jest ciekawy w IPTV. Funkcje backupu częściowego i całościowego sprawiają,że w praktyce nic nie tracę. Sporo zgrywam (jazz) i opcja Enigmy "kliknij zapis po EPG i wyłącz" sprawuje się rewelacyjnie. Oczywiście to subiektywna opinia.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Jak dla mnie w praktyczne tracisz wszystko jeśli chodzi o Android, brak certyfikacji i o 4k w streamingu można całkowicie zapomnieć.
Odpowiedz
#8
Android ma wiele zalet, szczególnie przy IPTV. Choć ostatnie wersje XStreamity nadrobiły sporo przy IPTV na OpenATV Wink
Odpowiedz
#9
@DzidekK  a co z YouTube działa, masz 4k wersję bez reklam? Pytam bo z tym medium ostatnio mam problem.
I jak działa ten QTV?
OK z tym 4k to trochę przesadziłem Wink
Odpowiedz
#10
Używam sporo sprzętu i generalnie mało korzystam z YouTube , gdzie jestem tylko zalogowany na podstawowym koncie - raczej jak znajdę gdzie indziej ciekawy utwór muzyczny i nie ściągnę w locie, to z YouTube  (jak jest)  na PC ściągam i przerabiam na mp3 "320" i to mi wystarczy.
Tak, że w tym temacie nie pomogę. Wszystko toczy się w 80% w okolicach mojego ulubionego jazzu - stąd IPTV

QTV - to fabryczny odtwarzacz IPTV (po polsku, jak cały Android), który sprawuje się b. dobrze , ale wskazuje taką wadę pudełka, że jako jedyny nagrań dokonuje na zewnętrzny HDD (jedna z wad boxa - Android) - przy mało intuicyjnym menu (w porównaniu do innych odtwarzaczy IPTV).

Android jednak zezwala na wybór wielu odtwarzaczy IPTV (czasami płatne za drobne sumy) , które zachowują się o wiele lepiej przy np VOD/IPTV- szczególnie przycinania i zawieszania się przy przewijaniu, które jest często na Enigmie.

Generalnie w 90% pracuję na Enigmie i z tego z 80% w formie "naciśnij nagranie przy EPG i zapomnij" (potem przez ftp na PC).
Wadą "niestabilnego IPTV" jest, ze Enigma2 (opisywane od lat) ma kłopoty przy transferze "4097" (przycinki gdy niestabilne IPTV).
Jedyne wyjście to Xstreamity i przejście na inny port - ale wtedy na 100% nagranie do wyrzucenia.

Android  tych wad jest pozbawiony. Odtwarzacze Androida oparte na własnym podejściu (takie same , jak w "smart TV") są zawsze stabilne i mają często dużo lepsze funkcje przewijania, przeskoku.

Kolejna wada - ten box przechodząc na Androida , zawsze uruchamia HDR (Enigma ma wł/wył) - i tylko ręcznie można nastawy przywrócić i zapisać.
Napisałem do producenta , ale milczy od pół roku.

Przerobiłem trochę sprzętu (oprócz Dreamboxa) i ten mimo wszystko sprawuje się adekwatnie do ceny.

Multi-boot z czterema Enigmami do wyboru - zezwala na szybkie eksperymenty bez utraty danych

Jednak pod TV stoi także  nadal miniPC z Kodi i czasami on jest ratunkem (jako odtwarzacz nietypowych plikow )
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości