Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hejo.tv błąd logowania
#21
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Czy ktoś zna rozwiązanie błędu na kodi: Tylko konta premium?
Konto oczywiście premium. Próbowałem najnowszą jak i poprzednią wtyczkę i błąd ten sam zarówno na telefonie jak i telewizorze.
Odpowiedz
#23
(28-01-2021, 06:54 PM)ptysiek6 napisał(a): Tylko konta premium?
Próbowałem najnowszą jak i poprzednią wtyczkę 

A bezpośrednio na stronie w przeglądarce, z potwierdzeniem iż faktycznie Premium opłacone/nie przeterminowane?
Odpowiedz
#24
Na stronie w przeglądarce działa bez problemu. Premium do kwietnia 2021. Do pewnego czasu działała mi aplikacja hejo.tv ale też od jakiegoś czasu błąd
Odpowiedz
#25
(28-01-2021, 07:13 PM)ptysiek6 napisał(a): Na stronie w przeglądarce działa 

Wtyczka z repozytorium mbebe funkcjonuje bez problemu, oczywiście z "wyłączeniem" zakładek Telewizja/Wydarzenia sportowe, gdzie jest komunikat "Tylko konta premium"...jeżeli w przeglądarce wszystko good, być może pojawił się tak modny ostatnio, jakiś rodzaj zabezpieczeń [Obrazek: k045.gif]

Podziękowali: Vasil999
Odpowiedz
#26
Telewizja jak i filmy/seriale zaczęły działać na wtyczce 2.2.87
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(30-01-2021, 03:03 PM)ptysiek6 napisał(a): Telewizja jak i filmy/seriale zaczęły działać na wtyczce 2.2.87
Witam, dopiero zaczęłam przygodę z kodi oraz z hejo tv. Dziś uruchomiłam swojego xiaomi stick, założyłam konto premium na hejo.tv i zainstalowałam aplikacje hejo na kodi, wgrałam oraz zaktualizowałam wtyczkę 2.2.87 lecz występuje błąd podczas logowania, czy tylko mi na tej nowej wersji występuje taki błąd? Dodam iż na aplikacji na telefonie oraz na przeglądarce wszystko hula jak powinno. Dziekuje za wszelkie sugestie
Odpowiedz
#28
(02-02-2021, 03:49 PM)Gunia napisał(a): z kodi
na kodi

Kodi z oficjalnego źródła, jaka wersja?

Wtyczka 2.2.87 Kodi 18.9 działa bez uwag...
Odpowiedz
#29
Kodi pobrałam ze sklepu play, następnie postępowałam wedle wskazówek z tej strony
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Powinno hulać lecz nie hula... pojawia się komunikat "nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji..."
Odpowiedz
#30
(02-02-2021, 04:25 PM)Gunia napisał(a):  komunikat "nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji..."

Pro forma, wtyczka InputStream Adaptive aktywna?

Dodatki => Moje dodatki => Wtyczki strumieniowe => InputStream Adaptive 2.4.6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości