Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konfiguracja MiniPC dla IPTV
#1
Witam

Jakiś czas temu złożem minipc (I5,SSD) do obsługi Kodi pod TV .
Od początku użytkowania nie interesowałem się IPTV z racji słabego łącza internetowego.
Od nie dawna posiadam łącze 50Gb i po testach na Stalkerze i ogólnie dostępnych adresach stwierdziłem że działa dla mnie to bardzo dobrze i czas pomyśleć o skonfigurowaniu od nowa mojego minipc i skorzystaniu z oferty dostawców IPTV .

Proszę mnie uświadomić i doradzić .
Jaki system wybrać (Windows,Openelec,Libreelec) oraz jaki klient obsłuży mi listy z archiwum oraz catch-up oraz xtream codes ( np:Stacja.TV)?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie wiem, który oferuje Kodi 19 bo tylko w nim znajdziesz klienta telewizji obsługującego archiwum.

Sprawdź tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: vril
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Kodi bym odpuścił, pod Windowsem zapewne w Microsoft Store znajdzie się jakiś odtwarzacz IPTV, który za niewielką odpłatnością w wersji Premium, będzie obsługiwał archiwum...lub w akcie desperacji poszukać takiego programu na "wolnym rynku" [Obrazek: g075.gif]

Podziękowali: vril
Odpowiedz
#4
Win do HTPC to trochę bezsensu, obsługa beznadziejna i po co dawać zjadać zasoby tym gównianym systemem? Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Więcej wiary w autora tematu, może ten "komputerek" to prawdziwy demon, i zje Windowsa, a nie odwrotnie, I5 da radę każdemu systemowi [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#6
(10-02-2021, 11:49 AM)mjw napisał(a): Win do HTPC to trochę bezsensu, obsługa beznadziejna i po co dawać zjadać zasoby tym gównianym systemem? Big Grin

Zgadzam się w tej chwili mam LibreElec a wcześniej OpenElec  .HTPC budowałem  z myślą o jednym  przez co wkurzał 
mnie Androd box  - szybkość startu i nawigacja po Kodi . 

Obecnie mam  LibreElec   9.2.6 z Kodi 18.2 i nie wiem dla l czego w repo Kodi jest PVR IPTV Client  a nie PVR IPTV Archive Client ??? 
Dodatkowo repo Kodi jest jakieś starsze tak samo jak klient a aktualizacja nie wynajduje nowszych wersji .
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
w LibreElec 9.2.6 to jest kodi 18.9 a nie 19.2 - które nie istnieje bo nawet pełna 19 nie wyszła Big Grin 

Jeśli chcesz wypróbować kodi19 w wersji RC bo taka jest dostępna to znajdziesz ją pod linkiem:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jak na razie nie ma żadnej wersji Aplha,beta libreelec 10 jedynie wersje nightly...

Pamiętaj jednak że większość wtyczek na razie nie jest kompatybilna z kodi 19 - trzeba je przepisać na nowo ze względu na zmiany w kodim.

Podziękowali: vril
Odpowiedz
#8
Czyli na tą chwilę trochę lipa ponieważ będę może miał IPTV z archiwum ale bez wtyczek Sad
Pytanie mam do Was czy byliście po testach zadowoleni z działania i obsługi klienta PVR IPTV Archive ?
Czy jest porównywalny z szeroko opisywanym i polecanym TiviMate na androida ?
Odpowiedz
#9


Podziękowali: vril
Odpowiedz
#10
Dziękuję za informację Smile
Z tego wynika że :
PVR IPTV Archive jest już od jakiegoś czasu na Openelec ale Openelec nowe wersje jest dla Amologic i przestał wspierać x86 na rzecz LibreElec a ten w wersji stabilnej nie obsługuje tego programu na razie jedynie wersja nightly .
Czy dobrze kombinuje ?
Czyli na tą chwilę albo zostaje z tym co mam i zdobędę usługę IPTV w której nie skorzystam z archiwum do czasu wydania wersji stabilnej Matrix z uaktualnionymi innymi wtyczkami do tej wersji lub zakup innego systemu na Amologic albo Android .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości