Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
apkmody.io
#1
Znacie i korzystacie ze strony By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ?
Testowałem kilka aplikacji i faktycznie działają. Smile 

Prime Video: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
HBO Max: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Wood, remekb, arkady1964
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A no działają, zasada chyba taka sama jak przy kodi Big Grin
Znajduje jakieś tam linki i odtwarza. Dla bezpieczeństwa odpalałem na emulatorze.
A netflix i amazon prime video z tej strony to ta sama aplikacja Wink

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#3
Witam.

Jak wygląda interface tego moda? Czy to jest wyedytowana oryginalna aplikacja w jakiś sposób zmodowana która działa jak premium. Domyślam się że w jakiś sposób jest zapętlony w niej trial czy to prime video czy HBO MAX i dlatego jest premium.
Czy jest na tej aplikacji taki sam kontent jak w oryginalnej aplikacji?
Czy działają na nich 4K HDR?
Odpowiedz
#4
(11-03-2021, 07:34 AM)kowalmisiek napisał(a): Domyślam się że w jakiś sposób jest zapętlony w niej trial czy to prime video czy HBO MAX i dlatego jest premium.

Nie jest to ani zapętlony trial ani premium.
To działa jak fanfilm w kodi. Wyszukuje jakieś linki i tyle.

[Obrazek: XzsVrRC.png]

[Obrazek: hPGeCnZ.png]

Podziękowali: error404, arkady1964
Odpowiedz
#5
odpalał ktoś to na mi box s 4k? jeśli tak jak to zrobić Tongue???
Odpowiedz
#6
Jest dokladnie tak jak pisze DenDy.

Nie znam aplikacji  HBO MAX Mod i amazon prime video Mod, ale znam analogiczną w działaniu tj. Netflix Mod:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W związku z tym że nie testowałem HBO MAX Mod i amazon prime video Mod, odnoszę się do aplikacji Netflix Mod którą przetestowałem. Poniżej kilka moich uwag na temat Netflix Mod i tym podobnych podróbek...

Moim zdaniem absolutnie szkoda czasu na nieudolne podróbki Netflix-a...  Aplikacja tzw. Netflix Mod jest aplikacją podszywającą się pod orginalny Netflix. To nie jest prawdziwa aplikacja Netflix!

Aplikacja Netflix Mod wyszukuje podobne treści w internecie z innych witryn internetowych w celu pobrania strumienia z filmem. Jest to po prostu dość prymitywna i mało skuteczna wyszukiwarka filmów z internetu, natomiast z orginalnym Netflix-em łączy ją tylko i wyłącznie nazwa...

Używanie nazwy Netflix przez aplikację Netflix Mod jest dużym przegięciem, do tego co wyczytałem aplikacja Netflix Mod przy dłuższym użytkowaniu działa bardzo badziewato, prawdziwa kicha... Istnieje wiele podobnych aplikacji które działają milon razy lepiej.

Jednym zdaniem, aplikacja Netflix Mod to gniot, który lepiej omijać.

Pozdrawiam


Edit. Co do samej dtrony:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  jest tam faktycznie sporo innych ciekawych aplikacji.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
"...Istnieje wiele podobnych aplikacji które działają milon razy lepiej"

np.?
Odpowiedz
#8
(31-08-2021, 10:14 AM)piter1114 napisał(a): "...Istnieje wiele podobnych aplikacji które działają milon razy lepiej"

np.?


Wiele, może nie, aż tak... Jednak jest kilka w tym jedna zdecydowanie wiodąca. Wiadomo o co chodzi, nie wymienię nazwy, ponieważ opacznie moze być to zrozumiane jako promocja piractwa. Szacowna aplikacja nie podszywa się nazewnictwem pod znane platformy VOD, jak wymienione powyżej aplikacje "wydmuszki", a dziala o wiele lepiej tj. ma ogromne możliwości...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Podziel się nazwą, nie bądź taki. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
(31-08-2021, 12:10 PM)mjw napisał(a): Podziel się nazwą, nie bądź taki. Tongue


No cóż...  Zdecydowany lider - Kodi.  Smile  Możliwość instalacji skórek, wtyczek itd.  Nawet nie ma porównania do tamtych "wydmuszek".

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości