Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kopia coreelec
#1
Witam. Przekopałem forum i nie znalazłem odpowiedzi. Chodzi mi o możliwość wykonania kopii coreelec na kartę pamięci. Obecnie mam coreelec 9.2.6 w pamięci wewnętrznej boxa Mecool m8s pro L i chodzi mi o to, czy jest możliwość kopii całego systemu na karę pamięci. Chciałbym przywrócić na tym boxie androida i korzystać, dopóki się jeszcze da (przy Kodi 19 box podobno już nie będzie działał) z coreelec na karcie pamięci. Dlatego też proszę o podpowiedź, czy mogę skopiować obecny w pamięci wewnętrznej coreelec, który potem będę mógł uruchomić z karty pamięci, czy ewentualnie wszystkie ustawienia coreelec, aby po uruchomieniu z karty nie instalować i ustawiać wszystkiego od początku ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Skorzystaj z opcji backupu w coreelec: programy - coreelec - system - Utwórz kopię zapasową
Wskaż miejsce gdzie zapisać, przenieś sobie na komputer a potem analogicznie wgraj na coreelec które zainstalujesz na karcie.

Podziękowali: heniek-997
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Dzięki za szybką odpowiedź. Rozumiem, że kopię zapasową wykonuję na karcie lub pendrive włożonym do urządzenia. Nie wiem natomiast jak przywrócić zgraną kopię coreelec. Czy instaluję świeży coreelec na karcie, a następnie przywracam zgraną wcześniej kopię z pendriva ?
Odpowiedz
#4
Najpierw świeże, no i na koniec backup przywracasz.

Podziękowali: heniek-997, arkady1964
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#5
pytanie, jak masz coreelec na pamięci wew. czy możesz przywrócić androida?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
(09-03-2021, 08:01 PM)Maciej_27 napisał(a): pytanie, jak masz coreelec na pamięci wew. czy możesz przywrócić androida?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Tak androida można przywrócić  przez usb burning tool
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości