Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
"urzytkownik" to osoba która dziś się zarejestrowała na teleele.
Tak zrobił kupi na allegro 6 € i wybrał metodę płatności Perfect Money ale z tego co mówił nie mógł zapłacić tym vocherem 6€ bo za mały, jakaś opłata dodatkowa kilka centów, tak więc wpłacił 5,5 i przeszło.doladowalo mu konto 5,5 € ale listy nie może kupić
Odpowiedz
REKLAMA:



(14-03-2021, 04:22 PM)bigtoy napisał(a): tak więc wpłacił 5,5 i przeszło.doladowalo mu konto 5,5 € ale listy nie może kupić

Po zalogowaniu, w pozycji Saldo widnieje kwota 5,5€...w pozycji Status widzi Active, i nie może w Zamówienie serwisowe wybrać/zamówić stosownej listy za 3€?

[Obrazek: azm6fDXl.jpg] 

Faktycznie to jakieś czary nowego "urzytkownika", ale ......... to, nie nasz problem [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
Też się zdziwiłem, że trzeba jakieś 9€ mieć, z tym by nie było problemu jak by można było to wplacic w cywilizowany sposób. Chyba poradźe mu żeby wpłacił to 9€ na raz będzie miał większe saldo wystarczy na dłużej
edit:
dla potomnych przy nowej rejestracji trzeba wpłacić 9€ aby wykupić listę, nie ważne czy w jednej płatności czy w kilku byle było 9 lub więcej.
Odpowiedz
I jak ma być dobrze jak takie akcje u Mariusza na profili, jeszcze go laska oznacza. Takie akcje jak ta czy z wykopu na pewno cieszą naszych "przyjaciół" z Rosji...dramat[Obrazek: bc9e5452b45bf9641045c31cef619def.jpg]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Żenada. Masz to używaj i siedź cicho. Ludzie nie myślą. Wszystko muszą uzewnętrznić na fb...
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Witam,

Jestem nowy na forum, ale mam małą prośbę. Czy ktoś mógłby mi pomóc w założeniu konta na Plusx.tv ?
Niestety rejestracja jest zamknięta, a ponoć mają jedną z lepiej działających list
Odpowiedz
REKLAMA:





Podziękowali: krzyychoo
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź
Odpowiedz
Niestety kolega nie był w stanie pomóc, może ktoś inny ma taką możliwość?
Odpowiedz
(22-03-2021, 04:59 PM)krzyychoo napisał(a): może ktoś inny ma taką możliwość?

Przecież @Marcin89 czytelnie przekazał na forum informację, już nie ma takiej opcji...


[Obrazek: CszRH4Wl.jpg]

Sprawdzaj otwartość rejestracji, szukaj innych alternatyw [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości