Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tivimate i teleelevidenie
#41
Próbowałem wszystkich list Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Witam mam nietypowy problem z tivimate.
Posiadam 3 listy na teleele. Sprzęt to 2x x96max plus i 1x xiaomi.
Na jednym z x96max plus mam notoryczny problem z archiwum. Po.pewnym czasie nie mogę ani przewijać programu ani oglądnąć archiwum, działa jedynie pauza. W tym samym czasie jesli wykasuję listę ostatnich programów, to po przełączeniu na inny program ta lista powraca samoczynnie i nie jest uzupełniana o nowe ostatnio oglądane programy. Pomaga jedynie usunięcie danych aplikacji, jednak co w tym dziwnego, zalogować się do konta tivimate, mogę jedynie poprzez vpn. Internet stacjonarny logowanie odrzuca błędem, tak samo jak hotspot z telefonu, na którym juz wykorzystałem próbę zalogowania do konta poprzednim razem.

Dodam ze na drugim x96max plus nic takiego nie ma miejsca.
Ktoś jest w stanie pomóc? Trochę to denerwująceSmile
Odpowiedz
#43
Zastawię tutaj tego screena, na chwilę [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: oG3cWMXl.jpg]

Podziękowali: adrt8v
Odpowiedz
#44
Będzie trzeba się rozejrzeć za czymś innym, dzięki za info.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#45
Jednak warto było wziąć lifetime'a...
Odpowiedz
#46
Przy anulowaniu jako przyczynę można wskazać "koszty". Kto wie, może cofną taką decyzję deweloperzy jak zobaczą rezygnacje.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Na TiviMate "świat się nie kończy", jest alternatywna aplikacja nawet w wersji MOD, która również świetnie obsługuje dedykowaną listę od teleelevidenie...archiwum bez najmniejszych problemów [Obrazek: r010.gif]


[Obrazek: cajXqbq.jpg]

[Obrazek: VnRrWaC.jpg]
Odpowiedz
#48
(22-05-2021, 05:47 PM)Łonogrzmot napisał(a): Na TiviMate "świat się nie kończy", jest alternatywna aplikacja nawet w wersji MOD, która również świetnie obsługuje dedykowaną listę od teleelevidenie...archiwum bez najmniejszych problemów [Obrazek: r010.gif]


[Obrazek: cajXqbq.jpg]

[Obrazek: VnRrWaC.jpg]
A co to to to?
Odpowiedz
#49
(22-05-2021, 08:17 PM)shados napisał(a): A co to to to?

[Obrazek: Ds7cMh5l.jpg]
Odpowiedz
#50
Na tivimate dalej jest zmiana ceny czy wycofana? Bo teraz anulowałem subskrypcje i nie widzę tego. Masz racje "lono". Są dobre zamienniki jak wyżej.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości