Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enigma2 Kodi 18.9 netflix nie działa
#11
Na szybko:
CAddonMgr: 'script.module.certifi' required by 'script.module.requests' is missing. Add-on may not function correctly
2021-05-28 17:35:36.583 T:2466030512 WARNING: CAddonMgr: 'script.module.chardet' required by 'script.module.requests' is missing. Add-on may not function correctly
2021-05-28 17:35:36.583 T:2466030512 WARNING: CAddonMgr: 'script.module.idna' required by 'script.module.requests' is missing. Add-on may not function correctly
2021-05-28 17:35:36.583 T:2466030512 WARNING: CAddonMgr: 'script.module.urllib3' required by 'script.module.requests' is missing. Add-on may not function correctly
2021-05-28 17:35:36.583 T:2466030512   ERROR: Add-on 'script.module.requests' is not compatible with Kodi


- zasysa ci go z jakiegoś innego repo gdzie jest podbita wersja do kodi19 albo nie łączy się z repozytorium kodi i ma problem z pobraniem - zdarza się
Spróbuj pobrać  ręcznie stąd moduł request
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jak nie zadziała - to z analogicznie pozostałe (kolejność wymaga prób i błędów)
script.module.chardet
script.module.idna
script.module.urllib3


jak nie pójdzie to pozostałe:

Podziękowali: xlow
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
No dobra poddałem się.
i zrobiłem tak:
odinstalowałem kodi, dzięki wpisom w logu kodi znalazłem wszystkie foldery gdzie są pliki z nim powiązane i przez ftp je usunąłem. Zrobiłem tak bo reinstalacja kodi nawet po wgraniu od nowa systemu nic nie dawała a nawet pozostawały te same dodatki które miałem przed reinstalacją.
Udało się dodać netflix.
Niestety nie ma Inputstream. adaptive i nie idzie go znikąd dograć.
Mam dodatek inputstream adaptive helper ale tam nie mogę nic zrobić z Widevine .
Skąd można wziąć ten dodatek. Komunkaty pokazują też , że nie ma Widevine cdm i nigdy nie było.
No i instalacja z pliku .zip - niepowodzenie z powodu złej architektury archiwum. Pli przsłany przez ftp do /tmp - może tu robię błąd?
Odpowiedz
#13
Nie ma go w moje dodatki do aktywowania albo do pobrania z repozytorium Kodi?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
Na Linuxie inpustream.adaptive instaluje się z repozytorium dystrybucji. Jeśli bazuje na Debianie to spróbuj tak: sudo apt-get install kodi-inputstream-adaptive później tylko aktywować wtyczke w Kodim
Odpowiedz
#15
(29-05-2021, 11:53 AM)enefem napisał(a): Na Linuxie inpustream.adaptive instaluje się z repozytorium dystrybucji. Jeśli bazuje na Debianie to spróbuj tak: sudo apt-get install kodi-inputstream-adaptive później tylko aktywować wtyczke w Kodim
Szczerze - to nie wiem na czym bazuje soft w tym tunerze.
w żadnych repozytoriach już nie ma tego. Jakiś tydziń temu znalazłem w SLYGUY repozytorium, ale teraz już nie ma
Odpowiedz
#16
(29-05-2021, 03:20 PM)xlow napisał(a): Szczerze - to nie wiem 

Zrobiłeś czystą instalację Kodi => Dodatki => Moje dodatki => Wtyczki strumieniowe => InputStream Adaptive nie ma aktywnego?

Dodatki => Zainstaluj z repozytorium => Kodi Add-on repository => Wtyczki strumieniowe => również nie ma na liście
InputStream Adaptive?

Szczerze - to jakieś jaja [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(29-05-2021, 03:20 PM)xlow napisał(a):
(29-05-2021, 11:53 AM)enefem napisał(a): Na Linuxie inpustream.adaptive instaluje się z repozytorium dystrybucji. Jeśli bazuje na Debianie to spróbuj tak: sudo apt-get install kodi-inputstream-adaptive później tylko aktywować wtyczke w Kodim
Szczerze - to nie wiem na czym bazuje soft w tym tunerze.
w żadnych repozytoriach już nie ma tego. Jakiś tydziń temu znalazłem w SLYGUY repozytorium, ale teraz już nie ma
Nie chodzi mi o tuner.
W profilu masz ustawiony Linux jako system, na którym stoi Kodi.
Na linuxie inputstream.adaptive trzeba najpierw doinstalować z repozytorium dystrybucji. Dla debiana i jego pochodnych będzie to komenda:
sudo apt install kodi-inputstream-adaptive
Dla innych dystrybucji trzeba przeszukać menedżer pakietów, pod kątem dodatków do kodiego, dla Archa i jego pochodnych będzie to np:
pacman -Ss kodi
i szukasz po wynikach czy jest. Wiem, że w archu można zainstalować również z AURa, pakiet nosi nazwę jak wyżej.

Oczywiście to co Ci podałem tyczy się KODI na Linuxie...
Odpowiedz
#18
To jak wszystko zawiodło to spróbuj jeszcze zainstalować ten inputstream.adaptive ręcznie z pliku zip:


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jest to wersja dla Linuxa ARM dla kodi 18 o ile ten soft w twoim sprzęcie jest na Linuxie powinno zadziałać...
Odpowiedz
#19
Odpowiedz
#20
spróbuj teraz

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości