Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
#51
(19-06-2021, 08:55 AM)kris777 napisał(a): Zainstalowałem skórkę na moim HTPC / LibreElec najnowszy build nightly 19 matrix .... i niestety skórka wisi już prawie 15 minut z napisem : Arctic Zypher 2 Resu. kółko kręci się w kółko ale żadnej reakcji i poprawnej instalacji w/w. Teraz muszę jakoś to odinstalować bo po restarcie jest to samo :-(
Ps. OK usunąłem przez ssh /storage/addons/
Mam pytanie czy komuś działa w/w skin na LE / generic ( intel ) ? ...może mój błąd polegał na tym iż przy oknie konfiguracji wstępnej skina nic nie robiłem tylko dałem OK może wymagane jest ustawianie ?

U mnie to samo. Libreelec na Raspberry Pi 4. Zostawiłem nawet na noc i nic, rano znów kółeczko się kręci i nie chce przejść dalej. 

Skin trzeba usunąć przez SSH w /storage/.kodi/addons/ bo kolega wyżej był nieprecyzyjny i trochę się naszukałem Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Odpowiedz
#53
@"enefem" spokojnie na tym to polega ... robisz fajną robotę i szacunek za to... zwróciłem uwagę, że nikt w wątku nie spróbował instalacji na ATV, więc jesteśmy mądrzejsi o kolejne urządzenie...
dam znać jak wrócę z roboty jak to świeci na ATV...
pozdrawiam

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
#54
OK, działa. Zainstalowałem wczoraj i bardzo ładnie wygląda ta skórka. Dziś jednak zauważyłem, że cały obraz jest jakby przyciemniony (zarówno skórka jak i odtwarzane materiały). Po przełączeniu na inną skórkę obraz jest normalny. Nie bardzo wiem czym jest to spowodowane.

Potestuję jeszcze w wolnej chwili. Na szybko to brakuje mi opcji by menu było na dole (w układzie poziomym) i dziwnie wygląda na stronie głównej jak mam wybrany skin ten najciemniejszy i są opisy filmów to tam gdzie godzina jest np. 2 h 35 minut; zmieniłbym to na 2h 35m lub najlepiej 155 min. (dziwnie wygląda h jako skrót a minuty nie skrócone).

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
#55
(07-07-2021, 11:52 AM)shaqoore napisał(a): OK, działa. Zainstalowałem wczoraj i bardzo ładnie wygląda ta skórka. Dziś jednak zauważyłem, że cały obraz jest jakby przyciemniony (zarówno skórka jak i odtwarzane materiały). Po przełączeniu na inną skórkę obraz jest normalny. Nie bardzo wiem czym jest to spowodowane.

Potestuję jeszcze w wolnej chwili. Na szybko to brakuje mi opcji by menu było na dole (w układzie poziomym) i dziwnie wygląda na stronie głównej jak mam wybrany skin ten najciemniejszy i są opisy filmów to tam gdzie godzina jest np. 2 h 35 minut; zmieniłbym to na 2h 35m lub najlepiej 155 min. (dziwnie wygląda h jako skrót a minuty nie skrócone).
Cześć, fajnie, że działa! Smile
Na początek wyłącz blur, powinno to rozwiązać pierwszy problem. Ustawienia skóry > Tło > Rozmycie tła i odznacz.

Co do układu z menu na dole planuje taki dodać, ale najpierw skończę Flix View Smile

Odnośnie czasu, zobaczę co da się zrobić.
Odpowiedz
#56
Pisałem o tym na shoutboxie ale wydaje mi się, że skórka ostatnio jest gorzej zoptymalizowana.
Od jakiego czasu po uruchomieniu Kodi (AndroidTV - Canal + Box) system potrzebuje kilkudiesięciu sekund, aby przysąpić do skanowania biblioteki i pobrania epg. Myślałem, że jest to związane z samym Kodi lub jakimiś wtyczkami ale po portocie do standardowej Estuary i ponownyum uruchomieniu wszystko uruchamia się w mgnieniu oka.
Sprawdź może, @"enefem", czy coś się ostatnio nie schrzaniło z optymalizacją skina Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
(08-07-2021, 02:10 PM)remekb napisał(a): Pisałem o tym na shoutboxie ale wydaje mi się, że skórka ostatnio jest gorzej zoptymalizowana.
Od jakiego czasu po uruchomieniu Kodi (AndroidTV - Canal + Box) system potrzebuje kilkudiesięciu sekund, aby przysąpić do skanowania biblioteki i pobrania epg. Myślałem, że jest to związane z samym Kodi lub jakimiś wtyczkami ale po portocie do standardowej Estuary i ponownyum uruchomieniu wszystko uruchamia się w mgnieniu oka.
Sprawdź może, @"enefem", czy coś się ostatnio nie schrzaniło z optymalizacją skina Wink
Dzięki za info. Zerknę co tam się dzieje.
Dużo widgetów masz ustawione? Może to one spowalniają skórkę?

#edit
Ostatnio jakoś dużo zmian w stabilnej wersji nie wprowadzałem, ani nie były one takie, żeby wpłynęły na wydajność, no ale przyjrzę się co tam może się dziać Tongue
Odpowiedz
#58
Też myślałem o widzetach, więc wyłączyłem wszystkie zależne od dodatków (YouTube, Radio) ale niestety nie wpłynęło to na szybkość uruchamiania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#59
(08-07-2021, 03:19 PM)remekb napisał(a): Też myślałem o widzetach, więc wyłączyłem wszystkie zależne od dodatków (YouTube, Radio) ale niestety nie wpłynęło to na szybkość uruchamiania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Możesz spróbować wyłączyć ekran ładowania w ustawieniach skóry > start
Patrzyłem u siebie na Mi Boxie i szczerze mówiąc nie zauważyłem jakiegoś znaczącego spowolnienia. Może, któryś z dodatków u Ciebie miesza?
Sprawdź proszę logi czy nie masz jakiś errorów bądź czegoś innego co mogłoby przykuć Twoją uwagę. Ja się przyjrzę jeszcze zmianom jakie ostatnio wprowadzałem, ale z tego co pamiętam to nie były one na tyle znaczące aby wpłynęły na szybkość działania skórki Smile

Podziękowali: remekb
Odpowiedz
#60
Ok, sprawdzę. Jak coś odkryję dam znać. Dzięki za pomoc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości