Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
Nagrałem krótki filmik jak ustawić "Flix View", aby "look and feel" był jak najlepszy Smile
Link: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: mjw
Odpowiedz
REKLAMA:



@mjw której wtyczki używasz do oglądania filmów..?
Czy jest możliwość po obejrzeniu zwiastuna włączyć od razu dany film z odpowiedniej wtyczki ?
Odpowiedz
@"enefem" z ciekawości, czy jest możliwość zmiany koloru znacznika "obejrzane"?
Bo skin chyba nie korzysta z grafiki tylko jakoś inaczej ma to rozwiązane.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
(14-07-2021, 07:19 AM)jachu76 napisał(a): Czy jest możliwość po obejrzeniu zwiastuna włączyć od razu dany film z odpowiedniej wtyczki ?
Teoretycznie, może... byłoby to do zrobienia, ale strasznie dużo kombinowania + ingerencja użytkownika (bo trzeba by było ustawić domyślny player), więc nie podejmuje się tego Tongue

(14-07-2021, 08:08 AM)DenDy napisał(a): @"enefem" z ciekawości, czy jest możliwość zmiany koloru znacznika "obejrzane"?
Bo skin chyba nie korzysta z grafiki tylko jakoś inaczej ma to rozwiązane.
Chodzi Ci o tę zieloną "fajkę"?
Odpowiedz
(14-07-2021, 08:08 AM)enefem napisał(a): Chodzi Ci o tę zieloną "fajkę"?

Tak, z tym że właśnie nie jest zielona Tongue

[Obrazek: q0ByL4w.png]

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
(14-07-2021, 08:14 AM)DenDy napisał(a):
(14-07-2021, 08:08 AM)enefem napisał(a): Chodzi Ci o tę zieloną "fajkę"?

Tak, z tym że właśnie nie jest zielona Tongue

[Obrazek: q0ByL4w.png]
Szczerze mówiąc to szukam, szukam i nie mogę tego zlokalizować.
Generalnie to jest "checkmark-fo.png" z colordiffusem, więc podmiana colordiffuse na dowolny kolor powinna pomóc, tylko kurde, gdzie to jest schowane Tongue
Odpowiedz
REKLAMA:



@jachu76 używam Seren, i tam gdzie enefem dodaje do widgetów źródła z bazy filmowej ja mam dodane z Seren przez trakt i klikam w widget i odpala się film. Oczywiście do działania Seren potrzeba Real-Debris albo np premiumize.me

Podziękowali: jachu76
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(14-07-2021, 08:27 AM)enefem napisał(a): Szczerze mówiąc to szukam, szukam i nie mogę tego zlokalizować.
Generalnie to jest "checkmark-fo.png" z colordiffusem, więc podmiana colordiffuse na dowolny kolor powinna pomóc, tylko kurde, gdzie to jest schowane Tongue

Faktycznie jest to zagmatwane...

Zmiana checkmark-fo.png na checkmark.png w plikach: Custom_1121_EnableIndicators.xml oraz Includes_Images.xml daje taki efekt (meh):
[Obrazek: 2hVNqZi.png]

Ale skąd on bierze $VAR[ColorWatchedProgress] to nie mam pojęcia Tongue

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
(14-07-2021, 09:19 AM)DenDy napisał(a):
(14-07-2021, 08:27 AM)enefem napisał(a): Szczerze mówiąc to szukam, szukam i nie mogę tego zlokalizować.
Generalnie to jest "checkmark-fo.png" z colordiffusem, więc podmiana colordiffuse na dowolny kolor powinna pomóc, tylko kurde, gdzie to jest schowane Tongue

Faktycznie jest to zagmatwane...

Zmiana checkmark-fo.png na checkmark.png w plikach: Custom_1121_EnableIndicators.xml oraz Includes_Images.xml daje taki efekt (meh):
[Obrazek: 2hVNqZi.png]

Ale skąd on bierze $VAR[ColorWatchedProgress] to nie mam pojęcia Tongue
Już chyba czaję Big Grin
To część funkcji, którą wyłączyłem Tongue Do ustawienia to było w ColorPickerze (tym nowym), jednak wyłączyłem to z racji, że wiązała się ona z opcją wybrania koloru nakładki (w Arctic Horizon, bo stąd ten color picker :>). Miałem w przyszłości zaimplementować tę zmianę koloru nakładki, ale zapomniałem o tym Big Grin Może kiedyś do tego wrócę.

Podziękowali: DenDy, arkady1964
Odpowiedz
Coś się chyba porozjeżdżało w grafikach w nowych update'ach:

1. Tytuły pod grafikami:

[Obrazek: xmghPc0.jpg]
[Obrazek: FL1SgpO.jpg]

2. Niewymiarowe grafiki:

[Obrazek: chq5r17.jpg]

3. Ucięte obramowania plakatów i landscape'ów:

[Obrazek: GFNiuaV.jpg]

--------------------------------------------------------

Poza tym pytanie, czy widok "Showcase Flix View" ma się tak prezentować (tylko tło, opis i oceny)?

[Obrazek: B83rBkM.jpg]

--------------------------------------------------------

Obecnie mam wersję 0.6.7

Pozdrawiam.

P.S.
Nie wiecie czemu nie mogę zrobić screenshotów? Po wykonaniu screenshota, zapisuje mi się plik png bez obrazu, o rozmiarze 10.830 kB.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości