Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
#31
Chodziło mi o to, że w repo nie ma Cosmic - jest tylko AZR:2
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(05-08-2021, 03:34 PM)remekb napisał(a): Chodziło mi o to, że w repo nie ma Cosmic - jest tylko AZR:2
Ok, rozumiem Tongue Będzie w heppen's repository dzisiaj wieczorem.

p.s. już przestałem myśleć ^^

Podziękowali: remekb
Odpowiedz
#33
@remekb możesz pobrać zipa z githuba i zainstalować ręcznie
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#34
Wiem, tak zrobiłem i testuję, natomiast wolałem napisać, że nie ma skina w repo Wink
Odpowiedz
#35
(05-08-2021, 03:46 PM)remekb napisał(a): Wiem, tak zrobiłem i testuję, natomiast wolałem napisać, że nie ma skina w repo Wink
Super! Koniecznie daj znać co sądzisz Smile

Chciałem jeszcze tylko dodać, ze jest to dopiero "preview". Mimo, że udostępniam, tak wiele rzeczy jest jeszcze do zrobienia. Liczę teraz na Was i Wasze pomysły, opinie i sugestie Smile
Odpowiedz
#36
wychodzi na to, że @"enefem" nas robi w bambuko i zmusza nas do kombinacji alpejskich. Tongue

Podziękowali: heppen_
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Żeby nie robić Was więcej w bambuko, wrzuciłem do heppen's repository - instalujta i testujta Big Grin
Odpowiedz
#38
Oki - takich kilka rzeczy które mnie jeszcze blokują przed przejściem
1. możliwość ustawienia stałego tła - jedna tapeta dla wszystkiego, bez żadnych blur i żadnych tapet w tle. Ot - stałe tło
[Obrazek: v5SlKGxl.png] 
- a nie żadne rozmazane - lubię statykę a nie migające tła...
Stałe jedno tło w home, w widgetach, w widoku plików...
2. możliwość wyłączenia ocen - nie korzystam, w większości skórek usuwam ręcznie
3. - brak pewnej konsekwencji w kolorach - pomimo ustawienia koloru na niebieski, na niektórych jest niebieski, ale np. na wyborze filmu mam zielony:
[Obrazek: mYKtOZPl.jpg]
4. Możliwość wyłączenia submenu w widoku poziomym
5. wyrównanie tekstu w menu poziomym + ewentualne pogrubienie
6. w home - widoczne *C - mimo że mam wyłączoną pogodę - nie korzystam, wolę zerknąć przez okno...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#39
(09-08-2021, 10:32 AM)Tomek napisał(a): Oki - takich kilka rzeczy które mnie jeszcze blokują przed przejściem
1. możliwość ustawienia stałego tła - jedna tapeta dla wszystkiego, bez żadnych blur i żadnych tapet w tle. Ot - stałe tło
[Obrazek: v5SlKGxl.png] 
- a nie żadne rozmazane - lubię statykę a nie migające tła...
Stałe jedno tło w home, w widgetach, w widoku plików...
2. możliwość wyłączenia ocen - nie korzystam, w większości skórek usuwam ręcznie
3. - brak pewnej konsekwencji w kolorach - pomimo ustawienia koloru na niebieski, na niektórych jest niebieski, ale np. na wyborze filmu mam zielony:
[Obrazek: mYKtOZPl.jpg]
4. Możliwość wyłączenia submenu w widoku poziomym
5. wyrównanie tekstu w menu poziomym + ewentualne pogrubienie
6. w home - widoczne *C - mimo że mam wyłączoną pogodę - nie korzystam, wolę zerknąć przez okno...
Luzik, akurat większość z tych rzeczy mam w planach zaimplementować/poprawić Smile
Będę na bieżąco informował o postępach. A nuż w końcu przeskoczysz na Cosmic Big Grin
Odpowiedz
#40
Może... kto wie - AH w moim modzie jest prawie idealny - ale szybkość cosmic jest niesamowita...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości