Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
#51
Dodałem opcję ukrycia Submenu w horyzontalnym i w sumie fajnie to wygląda bez submenu ^^ Lekko podwyższone:


[Obrazek: dABtQQS.png]

#edit

Doszła też opcja włączenia/wyłączenia pogody na górnym pasku w Horyzontalnym Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Oj tak, zdecydowanie lepiej to wygląda. Idziesz w dobrym kierunku Smile

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
#53
Odpowiedz
#54
(14-08-2021, 10:02 AM)enefem napisał(a): W sumie zapytam @DenDy jaki wolisz układ widgetów w wertykalnym layoucie? Na dole widgety i na górze showcase, czy odwrotnie? Jak dla mnie z widgetami na dole jest bardziej naturalnie, ale z drugiej strony, dodając odwrotnie, byłaby lekka różnorodność w układach, a nie wszystkie na jedno kopyto Big Grin

Dla mnie to właściwie bez znaczenia.
Mogą być widgety na górze, wtedy będzie chyba na wzór AZ2? Tongue
Jedna i druga opcja jest OK.
Odpowiedz
#55
(14-08-2021, 11:22 AM)DenDy napisał(a):
(14-08-2021, 10:02 AM)enefem napisał(a): W sumie zapytam @DenDy jaki wolisz układ widgetów w wertykalnym layoucie? Na dole widgety i na górze showcase, czy odwrotnie? Jak dla mnie z widgetami na dole jest bardziej naturalnie, ale z drugiej strony, dodając odwrotnie, byłaby lekka różnorodność w układach, a nie wszystkie na jedno kopyto Big Grin

Dla mnie to właściwie bez znaczenia.
Mogą być widgety na górze, wtedy będzie chyba na wzór AZ2? Tongue
Jedna i druga opcja jest OK.
Z tym wzorem to ja raczej podchodzę dość ostrożnie Tongue

W kilku kwestiach się wzoruje, choćby PVR, bo dla mnie to PVR z AZ2 rządzi, ale tak to wolę trzymać się swojej wizji Wink
Jedynie tekstury wykorzystuję z AZ2, bo takk jest po prostu szybciej, niż wymyślać koło na nowo ^^
Odpowiedz
#56
Na dole widget na górze showcase
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
(14-08-2021, 12:28 PM)Tomek napisał(a): Na dole widget na górze showcase
Dokładnie. Też mam takie zdanie. W AZ2 jakoś wydawało mi się to mało naturalne, dlatego dodałem "Netfliksowe" style Tongue

Dzisiaj pod wieczór trochę popracuje nad nowym wertykalnym. Będę informował o postępach Smile
Odpowiedz
#58
OK. Na tę chwilę mam coś takiego: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pewnie dodam opcję, która będzie chowała również ikony z menu, tylko wtedy muszę wymyślić co zrobić z informacją dla użytkownika w jakim menu aktualnie się znajduję.

Trailery w tle też będą działały w tym układzie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Wink

Podziękowali: DenDy
Odpowiedz
#59
No i o coś takiego chodziło, fajnie to wygląda Smile
Tak trzymaj!

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
#60
Do widgetu tv fajnie by było dodać pasek który pokazuje postęp/czas danego programu... To pokazuje ile już trwa dany program i czy warto przełączać.
Ale wygląda zajebiście. Jutro chyba przeładuje na tv na stałe.

Ba... Idealne miejsce jest pod tytułem programu tv

Kurde... Naprawdę fajnie to działa. Nawet nie muszę swoich poprawek nanosić jak na az, ah i inne. Kurcze... Naprawdę dobra robota...

Podziękowali: heppen_
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości