Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VODPANEL / Modyfikacja Kodi
#1
Przypadkowo natknąłem się dziś na tanie konto premium CDA na 30dni. Przed opłaceniem myślałem że to jakieś 14 dniowe konta które serwis wyśle mi 2 razy. Okazało się że jest to modyfikacja Kodi z dostępem do serwisów Netflix, HBO GO, CDA, IPLA (Polsat BOX nie działa na razie).

Konta są współdzielone jakoś na serwerze usługodawcy i przesyłane nam przy pomocy zmodyfikowanego Kodi. Ktoś mądrzejszy niech się wypowieSmile Na razie testuje CDA i Netflix i u mnie działa to zacnie


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Super reklama tego szemranego czegoś.
Odpowiedz
#3
(12-09-2021, 10:05 PM)r0siu napisał(a): Okazało się że jest to modyfikacja Kodi
przesyłane nam przy pomocy zmodyfikowanego Kodi.

Wełniana istoto, tak wygląda ta rzekoma "modyfikacja Kodi" [Obrazek: k058.gif]


[Obrazek: TKRCgoUl.jpg]
Odpowiedz
#4
Swego czasu mieli "swoje kodi" - z wtyczkami i service który łączył się i zasysał cookie/dane logowania...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(13-09-2021, 06:28 AM)Tomek napisał(a): Swego czasu mieli "swoje kodi" - z wtyczkami i service który łączył się i zasysał cookie/dane logowania...
Dalej na androida to jest kodi, nie pokażę zrzutu z uruchomionej, bo wymaga zalogowania aby ją odpalić a nie chce mi się sxukać passów, a tym bardziej płacić, ale zrzut jak wygladaja pliki jak najbardziej.[Obrazek: 2cugMKdl.png]
Odpowiedz
#6
Po pierwsze nie jest to reklama
Po drugie jest to zmodyfikowane kodi w wersji 19.1

Coś znalazłem chciałem się podzielić z społecznością ale szkoda na was dyskusji....
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(13-09-2021, 05:52 PM)r0siu napisał(a): Po pierwsze nie jest to reklama
Po drugie jest to zmodyfikowane kodi w wersji 19.1

Coś znalazłem chciałem się podzielić z społecznością ale szkoda na was dyskusji....
To nie dyskutuj. I tak się dziwie, że ten post się tu uchował. Dla mnie ten twor jest zaprzeczeniem idei kodi. I powinien być piętnowany a nie reklamowany.

Podziękowali: pras_pp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości