Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
@lolo99 W skórce domyślnej te informacje są wyłączone  by się wyświetlały na głównej stronie, zmień skórkę lub zmodyfikuj plik settings.ini w lokalizacji:
.kodi\userdata\addon_data\script.mtvguide\resources\skins\skin.default\settings.ini

Zmieniasz na false:
program_year_of_production_separated = true

program_year_of_production_separated = false


Podziękowali: lolo99
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



Myślę że tu nie tkwi wina. Bo te dane na stałe osadzone są w opisie. Jest linia +info: Gatunek, sezon/epizod, Rok produkcji, Wiek, Ocena. Potem separator, by wszystko nie zlewało się w kupę.

I tu dopiero opis:
Tak wygląda to w rex:
<title>'title'. {'subtitle'. }</title>
<desc>{G: 'category(, )'. }{'episode'. }{R: 'productiondate(, )'. }{W: 'rating(, )'. }{O: 'starrating(, )'. }\n \n'description'</desc>
A to przykład z pltv.xml:

  </programme>
  <programme start="20211114085000 +0000" stop="20211114095000 +0000" channel="TVP Seriale">
    <title lang="pl">Czterej pancerni i pies. Brzeg morza. </title>
    <desc lang="pl">G: Serial, Militaria, Serial Wojenny. S1E8/21. R: 1966. W: 12+. 
 
Historia załogi czołgu  Rudy  i psa Szarika. W polskiej dywizji pancernej spotykają się ze sobą: wracający z syberyjskiej tułaczki Janek Kos (Janusz Gajos), zbiegły z Wehrmachtu Ślązak Gustlik Jeleń (Franciszek Pieczka), wychowany w ZSRR syn powstańca styczniowego Olgierd Jarosz (Roman Wilhelmi) oraz Gruzin Grigorij Saakaszwili (Włodzimierz Press). Razem znoszą trudy żołnierskiego życia, przechodzą chrzest bojowy i docierają aż do Berlina. Pomimo zarzutów fałszu historycznego i komunistycznej propagandy, serial jest wciąż oglądany przez coraz młodsze pokolenia widzów
Grupa radzieckich żołnierzy opanowuje niemiecki bunkier, biorąc w niewolę jego załogę. Nie może jednak połączyć się z własnym dowództwem, gdyż zniszczona została radiostacja. Wkrótce ma się rozpocząć atak wojsk polsko-radzieckich. Nikt nie wie, że bunkier został już opanowany. Marusia wysyła Szarika z meldunkiem. Pies w porę przybywa do dowództwa. Brygada Pancerna im. Bohaterów Westerplatte wyzwala kolejne miasta Wybrzeża, wreszcie dociera do Bałtyku. Załodze  Rudego  wciąż towarzyszy West. Niespodziewanie okazuje się, że jest to ojciec Janka.</desc>
    <category lang="pl">Serial</category>
    <category lang="pl">Militaria</category>
    <category lang="pl">Serial Wojenny</category>
    <icon src="https://ptv-prod.wpcdn.pl/media/akpa332922.jpg" />
    <country lang="pl">Polska</country>
  </programme>

</programme>
  <programme start="20211114075500 +0000" stop="20211114105000 +0000" channel="HBO 3">
    <title lang="pl">Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia. </title>
    <desc lang="pl">G: Film, Fantasy sf, Film Fantasy. R: 2001. W: 12+. O: 8/10. 
 
Hobbit Frodo Baggins wchodzi w posiadanie magicznego Pierścienia. Zdobył go jego krewny Bilbo podczas wyprawy do Samotnej Góry. Ten niezwykły klejnot może dać właścicielowi kontrolę nad światem, dlatego jego twórca - Władca Ciemności Sauron - zrobi wszystko, by go odzyskać. Czarodziej Gandalf wie, że Pierścień trzeba zniszczyć. Można to uczynić tylko w jeden sposób - wrzucając go w ogień, który płonie wewnątrz Góry Przeznaczenia. Dotrzeć tam jest jednak bardzo trudno. W tej sprawie w Rivendell zostaje zwołana narada. Frodo podejmuje się niebezpiecznej misji unicestwienia klejnotu. Towarzyszą mu zaprzyjaźnieni hobbici, Sam Gamgee oraz Pippin i Merry, a także przedstawiciele innych ras: elf Legolas, krasnolud Gimli, ludzie - Aragorn i Boromir - oraz Gandalf. Pierścień ma złowieszczą moc, przed którą trudno się uchronić. Budzi silne pożądanie i wpływa na psychikę, co wystawia drużynę na próbę. Tymczasem Sauron wysyła przeciw niej swoje oddziały.</desc>
    <category lang="pl">Film</category>
    <category lang="pl">Fantasy sf</category>
    <category lang="pl">Film Fantasy</category>
    <icon src="https://ptv-prod.wpcdn.pl/media/akpa152578.jpg" />
    <country lang="pl">USA,Nowa Zelandia</country>
  </programme>

Dziwne bo tam gdzie jest serial to zaczyna wyświetlać prawidłowo sezon/epizod, pomija kategorię. Potem podwójna spacja    i leci opis. Chyba Ci wyjaśniłem Wink
Ps. Tytuł i podtytuł wyświetlają się prawidłowo w title. A i nie każdy serial/ seria nie robi separatora np: TV 4 Galileo i Muzyka na 5 w Tele 5 jest ok.
Odpowiedz
To jest to, o co mi chodziło.
[Obrazek: db320ec40eb69.jpg]
Dziękuję
Odpowiedz
@sky02 Tak, bo jest dodana funkcja ktora filtruje twoje dane we wtyczce zeby ladnie wygladalo. Smile
mods-kodi.pl
Odpowiedz
Przy okazji w chwili natchnienia stworzyłam prezentację wszystkich logów EPG.OVH (391) w formie m3u, zasadniczo pod odtwarzacz VLC, ale tam nie wszystkie loga się pokazują, nie wiem dlaczego. Na Windows Media Player jest prawidłowo. Kolejność kanałów taka jak w m-TVGuide.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
Tak właśnie pomyślałem, że zostało wykastrowane. Rozumiem że gatunek bo jest obok, wiek bo jest ikonka w tytule. Ale rok i ocena to nie bardzo. I dla tego ta separacja raz jest raz jej brak.
Odpowiedz
REKLAMA:



kanał Filmax ostatnie dni mam problem z EPG , strona By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. pokazuje bo pewnie z tej strony macie EPG a wiec strona jest info pozycje wieczorne od 19 .00 pokazuje pełna nazwą filmu a EPG pokazuje tylko info FILM By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. korzystam z TiviMate ale i na televizo to samo .. więc pytanie czy jest mozliwośc na zmiane zódla na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Na toya i wp jest to samo. Tu i tu pobiera z błędem.

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
kanał Filmax znowu   daje  EPg  z  wp  i zamiast  pełnej nazwy  filmow  jest  tylko info FILM  .. więc pytanie czy jest mozliwośc na zmiane zódla na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
 bo  zauważyłem  że dziś  toya  daje  poprawnie  EPG  z  nazwami  filmów  a  nie  tylko  ( Film ) jak  jest  na  wp
Odpowiedz
Witaj nasz czujny Użytkowniku Smile Bardzo dziękuję za info. Ale na razie nic nie będę zmieniał. Bo jestem dobrej myśli, że zaraz to naprawią. Ani to moja wina ani Twoja. Po prostu poczekajmy na reakcję techników (informatyków) WP.pl ok?
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości