Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
@mjw @zorza jakby co to pad Xbox śmiga.

Podziękowali: zorza
Odpowiedz
REKLAMA:



Cześć,
nie wiem czy we właściwym wątku ale sprawa dotyczy urządzenia Canal+ BOX.
Mam kilku milisekundowe przesunięcie dźwięku względem obrazu w aplikacji [Smarters]. Sprawdzałem już dwa niezależne źródła i to samo. Macie jakiś pomysł co może być powodem i/lub jak to rozwiązać?

Edit: na tivimate wydaje się lepiej zsynchronizowany obraz z dźwiękiem, także chyba powodem była apka, ale będę testował.
Odpowiedz
[Obrazek: KDXICMil.jpg]
Odpowiedz
Jeszcze tylko kilka dni, jednorazowy Revolut bez najmniejszego [Obrazek: e020.gif]


[Obrazek: 87A0pOdl.jpg]
Odpowiedz
Jest gdzieś dostępny firmware stockowy do tego boxa?
Szukałem nie znalazłem. Sad
Odpowiedz
Hej, mam już jakiś czas ten box i jestem generalnie zadowolony, ale nie jestem w stanie zmusić go od przesyłania przez HDMI dźwieku cyfrowo. W ustawieniach ustawione passthrough (wtedy box wysyła sygnał 5.1 w dolby), w kodi jak dam passthrough to jest cisza. Zmiana ustawień daje tylko że ewentualnie mogę puścić PCM 2.0, ale nic to nie zmienia jeśli chodzi o wyjście sygnału z Kodi. Jest na to jakieś rozwiązanie?
Odpowiedz
REKLAMA:



akurat dziś troszkę grzebałem przy ustawieniach z dźwiękiem i jestem zszokowany . Wyjście optyczne w ogóle mi nie działa a przez HDMI podaje mi ciągle sygnał 5.1  bez znaczenia czy przełączę na 2.0 czy 5.1 amplituner pokazuję na audio input 5.1 . Teraz nie wiem czy to tylko wady mojego boxa czy wada u wszystkich ?
Odpowiedz
(30-11-2021, 12:43 PM)artpaw napisał(a): akurat dziś troszkę grzebałem przy ustawieniach z dźwiękiem i jestem zszokowany . Wyjście optyczne w ogóle mi nie działa a przez HDMI podaje mi ciągle sygnał 5.1  bez znaczenia czy przełączę na 2.0 czy 5.1 amplituner pokazuję na audio input 5.1 . Teraz nie wiem czy to tylko wady mojego boxa czy wada u wszystkich ?

Optycznego nie sprawdzałem, ale przez HDMI mam to samo, pisałem o tym tuż wyżej. Przez to nie działa też passthrough
Odpowiedz
Optyczne działa bez problemu, mam podłączony soundbar.

Akurat takie podłączenie mnie nie zadowala bo regulacja głośności jest z pilota tunera a nie tak jak na większości urządzeń zawsze aktywne ze stałym poziomem dźwięku. :/

Ustawieni załączenia są w Ustawienia / Ustawienia urządzenia / Opcje zaawansowane / Wyjście dźwięku.
Dolby też sie tam wyłącza.
Odpowiedz
(30-11-2021, 06:04 PM)Ktosi napisał(a): Optyczne działa bez problemu, mam podłączony soundbar.

Akurat takie podłączenie mnie nie zadowala bo regulacja głośności jest z pilota tunera a nie tak jak na większości urządzeń zawsze aktywne ze stałym poziomem dźwięku. :/ 

Ustawieni załączenia są w Ustawienia / Ustawienia urządzenia / Opcje zaawansowane / Wyjście dźwięku.
Dolby też sie tam wyłącza.

I zmiana tych ustawień nic nie zmienia. Tak samo jak ustawienie tam trybu passthrough (tzn jak je wyłączymy to mamy tylko PCM 2.0, a z włączonym leci cały czasy dolby).

Podziękowali: artpaw
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości