Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Incrusion vs Covenant
#11
To że scraperry są bliźniacze to akurat wiem Smile Mi jakoś zawsze lepiej Incursion działało (ze zcraperami z fanfilm - aktualizowanymi w miarę na bieżąco dzięki niejakiemu GalAnonim Wink ), jednak cały czas mam wrażenie że FanFilm nie do końca słucha się ustawień - timeout, ustawienia języka... Ale to może wrażenie. Musiałbym porobić testy na czystym kodi... A jak wiadomo - nie ma czasu Smile
SuperFavourites sobie wywaliłem ręcznie Smile nie znoszę tego dodatku.
BTW - fajny pomysł z repo ku pamięci MrKnow

(ps - te pliczki do Incursion które znalazłem i podałem wcześniej zawierają już "poprawione" scrappery...)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@GalAnonim Przy okazji - może warto z Fanfilm wyłączyć logowanie do segos które jest na sztywno i dodać login/pass do ustawień? Mógłbym wrzucić na jakiś serwer taką wersję, tylko nie chcę bez twojej zgody Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
(26-03-2018, 12:21 PM)Tomek napisał(a): @GalAnonim Przy okazji - może warto z Fanfilm wyłączyć logowanie do segos które jest na sztywno i dodać login/pass do ustawień? Mógłbym wrzucić na jakiś serwer taką wersję, tylko nie chcę bez twojej zgody Wink

Jasne, wrzucaj Smile
Odpowiedz
#14
I za to cię lubię chłopie... Jak się dorwę do boxa to wrzucę.

Tak jak patrzyłem dzisiaj na nowe FanFilm i Incursion - to różnica w źródłach była +-1 raz na krzyść jednego raz drugiego... Coś zaczęło to u mnie działać.
Dla chętnych - lekki mod FanFilm - bez powiązań z SuperFolders (czyli układ wtyczki ten sam co stary dobry FanFilm), z dodanym logowaniem do segos...
Instalacja wg kolejności
1. - script.fanfilm.metadata By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
2. - plugin.video.fanfilm By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: godzina1522
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
Instalując fanfilm do incursion dochodzą parę nowych źródeł. Nic poza tym. Wszystko jest tak samo jeśli chodzi o ilość źródeł z fanfilm czy incursion.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
@meserak86 ale super favorites to kobyla, ja np. nie lubię dublować funkcjonalności. O wiele łatwiejsze i szybsze jest Simple favorites czy video favorites. A minimalizm to moja domena.
@zm1c4l jest to samo bo scrapery są w 99,9% identyczne obecnie (po zainstalowaniu poprawki do incursion oczywiście). Ale dajemy ludziom wybór. Ktoś woli rozbudowane infursion, inny woli sentymentalnie fanfilm.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
@Tomek jak dodać tego segos.esa do Incursion? Jakąś zmodyfikowaną wersję potrzebuję?
Odpowiedz
#19
Zerknij stronę wcześniej.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#20
Heh, nie ogarnąłem, że w tego zipa co wstawiłeś wlicza się segos.es Big Grin Powiedz mi, czy są tam wstawione wszystkie niezatwierdzone obecnie pull requesty?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości