Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
#81
Witam wszystkich

Mam takie pytanie do was zainstalowałem launchera wolfa wszystko jest ok tylko chodzi mi o kanały z tv naziemnej wiem że są nawet 2 aplikacje które działają jeszcze lepiej ale wieczorami wyskakuje kłódka i nijak nie wiem jak to obejść a w oryginalnej aplikacji wchodziło się bezpośrednio do tv i śmigało normalnie. Jest na to jakiś sposób ???

pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
@dreamwolf narazie nie ma na to obejścia. A przynajmniej ja nie widziałem.
Odpowiedz
#83
(05-01-2022, 07:40 PM)Matheusz napisał(a): @dreamwolf narazie nie ma na to obejścia. A przynajmniej ja nie widziałem.


A  w jaki sposób lepiej tego używać jest coś lepszego od przełączania się czy nie ma bo słabe to jest trochę.
Czyli bez przełączania nie da rady. Szkoda że nie da się wyciągnąć jakoś samej aplikacji do dvbt wyciągnąć a super by było znieść te ograniczenia wiekowe jakoś.
Odpowiedz
#84
Cześć, z góry przepraszam, jeśli pytanie nie pasuje do tego tematu - ale mam nadzieję, że ktoś pomoże.
Mam boxa Canal+ (HY4001) - problem jest taki, że po wyłączeniu i przywróceniu zasilania box włącza się (uruchamia się i pozostaje włączony) włączając przy okazji TV (przed HDMI CEC) i tak sobie zostaje wszystko włączone...

Pytanie: czy można w jakiś sposób (przez Wolf launcher / inny sposób) ustalić zachowanie boxa po przywróceniu zasilania (on / off / restore)?

Oczywiście nie chcę rezygnować ze sterowania TV przez HDMI CEC - teraz włączając box włącza się telewizor, wyłączając (usypiając) box wyłaczam też telewizor - 1 pilot zamiast dwóch (do tego możliwość wyłączenia wszystkiego zdalnie przez np. Home Assistant-a)
Odpowiedz
#85
nie można nic z tym zrobić
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#86
Witam.
Czy może ktoś podpowie jak pozbyć się okienka przy zwiększaniu głośności pilotem.(canal+box)
Puste okienko i coś takiego info czynność niedostępna,co to jest z czego to komunikat nie mogę dojść.
Z góry dzięki za podpowiedź

@dreamwolf
Podzielisz się informacją które to apki do dvbt
Dzięki

Może ktoś inny podzieli się informacją jakie są lepsze apki do dvbt,w której może być np.edycja kanałów?
Dzięki
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
(19-03-2021, 08:01 PM)Matheus napisał(a): [Obrazek: screen-2021-01-30-072953-1.png]
What is the clock and weather widget?  co to jest widżet zegara i pogody?
Odpowiedz
#88
Chronus na moje oko. Nie ma wersji pod ATV trzeba zainstalować ze zwykłego androida.

Podziękowali: koothevan
Odpowiedz
#89
(10-01-2022, 06:45 AM)ghost12 napisał(a): Chronus na moje oko. Nie ma wersji pod ATV trzeba zainstalować ze zwykłego androida.

@koothevan tak, to Chronus. Już gdzieś o tym wspominałem. Wink

Podziękowali: koothevan
Odpowiedz
#90
(05-01-2022, 07:38 PM)dreamwolf napisał(a): Witam wszystkich

Mam takie pytanie do was zainstalowałem launchera wolfa wszystko jest ok tylko chodzi mi o kanały z tv naziemnej wiem że są nawet 2 aplikacje które działają jeszcze lepiej ale wieczorami wyskakuje kłódka i nijak nie wiem jak to obejść a w oryginalnej aplikacji wchodziło się bezpośrednio do tv i śmigało normalnie. Jest na to jakiś sposób ???

pozdrawiam
Tak, jest na to sposób, trzeba się skontaktować z infolinią Canal+ i opowiedzieć o swoim problemie. Ja już się kontaktowałem poprzez czat. Powiedzą co trzeba zrobić.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości