Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
(19-12-2021, 07:06 PM)xianixTJE napisał(a): Czy można zapisać ustawienia skina Cosmic ?
muszę dać ustawienia fabryczne na swoim TV po update systemu.
dzieki
Niestety nie. Można trochę "na siłę", ale nie zalecam. Lepiej poustawiać wszystko na nowo.
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam,
zainstalowałem sobie skórkę (bardzo fajna Smile) - wstępnie skonfigurowałem - mniej więcej działa Wink - w zakładce seriale nie działa podgląd "przejrzyj obsadę". Na zakładce filmy działa bezproblemowo. Gdzie popełniłem błąd?
Odpowiedz
Na tę chwilę nie pomogę, bo pracuje nad nową: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Prace są już na ukończeniu, a wtedy wezmę się za Cosmic ponownie, bo z nim też mam już pewne plany Smile Prawdopodnie leży gdzieś ustawienie Property, i nie przekazuje poprawnie do kolejnego okna (jeśli problemem jest to co myślę Wink) dlatego nie działa Ci przeglądanie obsady.
Zostanie to poprawione, ale "soon" Smile

Podziękowali: ManyPL
Odpowiedz
Dzięki za info, swoją drogą świetna robota. Ja dopiero zaczynam się bawić Kodi i pewnie jeszcze nie raz będę głowę zawracał Wink
Odpowiedz
A dziękuję Smile
Odpowiedz
Jak ustawić, żeby wyszukiwane filmy przez Tmdbhelper w tej wtyczce się wyświetlały? Wyszukuje film, ustawiony Fanfilm jako player, wyszukuje źródła i nic się nie dzieje. Jak wejdę bezpośrednio przez Fanfilm to wyszukuje i odtwarza bez problemu.
Odpowiedz
REKLAMA:



(30-01-2022, 12:08 PM)ManyPL napisał(a): Jak ustawić, żeby wyszukiwane filmy przez Tmdbhelper w tej wtyczce się wyświetlały? Wyszukuje film, ustawiony Fanfilm jako player, wyszukuje źródła i nic się nie dzieje. Jak wejdę bezpośrednio przez Fanfilm to wyszukuje i odtwarza bez problemu.
W ustawieniach fanfilm ustaw aby zródła pokazywały się w oknie a nie w katalogu.[Obrazek: QMlyVOql.png]

Podziękowali: heppen_, ManyPL
Odpowiedz
@szopns Dzięki wielkie - działaSmile

Podziękowali: heppen_
Odpowiedz
Witam,

na TV i androidboxie Kodi zaktualizowało się z Matrixa 19.5 na wersję 20 Nexus - problem mam taki, że gdy próbuję włączyć np. film bezpośrednio z głównego menu skórki to nic się nie dzieje - (wyskakuje na chwilkę jakieś okienko) natomiast wejdę bezpośrednio przez FanFilm to odtwarza bez problemu? Czy trzeba coś zmienić w ustawieniach skórki?
Odpowiedz
U mnie też to nie działa na Nexus mimo ustawienia Tmdbhelper player jako fanfilm jest jak u ciebie mrygnie okno i koniec. Ja to obszedłem tworząc widgety i skróty bezpośrednio do FanFilm
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości