Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KODI 19.3] PlayerPLmb i problem z buferowaniem
#21
(01-02-2022, 12:46 PM)alquere napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wpakuj go do /.kodi/cdm/ i uruchom ponownie urządzenie.

U mnie również pomogło! Dzięki! SmileCo sprawdzone info to sprawdzone, u mnie też działa Smile dzięki
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Photo 
Witam szanowne grono ,jestem nowicjuszem co do obsługi tego typu sprzętu, także proszę o wyrozumiałość. Dzięki podpowiedziom z tego posta udało mi się rozwiązać problem logowania, jest super dziękuję, natomiast dalej mam problem z ciągłym buforowaniem. Jak zmieniam w ustawieniach w zakładce media: "video", to buforowanie znika,ale nie ma fonii, a jak zmieniam na : "wszystko" to buforowanie powraca .[Obrazek: UXlZO0Fl.jpg][Obrazek: 6qvvFf0l.jpg][Obrazek: m1RDh5xl.jpg]
Odpowiedz
#23
Post nad swoim masz rozwiązanie problemu z buforowaniem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#24
(08-02-2022, 08:03 PM)Tomek napisał(a): Post nad swoim masz rozwiązanie problemu z buforowaniem.
Możesz mi to bardziej łopatologicznie wytłumaczyć jak to wkleić, ma już ten plik na pendrivie.
Odpowiedz
#25
@janszy@autograf.pl rozumiem, że używasz coreelec?
Jeśli tak to patrz tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: janszy@autograf.pl
Odpowiedz
#26
można też zainstalować prosto z wtyczki HBO max bez wklejania czegokolwiek gdziekolwiek Wink 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: janszy@autograf.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Odpowiedz
#28
jeśli masz na myśli CANAL + to nic więcej nie wyćiśniesz na linuxie Sad 

Jakiś czas temu Canal + podkręcił DRM i teraz chyba tylko na Androidzie z certyfikatem L1 jest HD w tv... ale czy w kodim to nie wiem.

Natomiast inni nadawcy nadal działają w HD - Polsat np , ORange tv go dopóki wtyczka działała też nie było problemu z 1080p...

Jeśli chodzi o playera to nie wiem nie używam

Podziękowali: janszy@autograf.pl
Odpowiedz
#29
(09-02-2022, 11:24 AM)jon1022 napisał(a): jeśli masz na myśli CANAL + to nic więcej nie wyćiśniesz na linuxie Sad 

Jakiś czas temu Canal + podkręcił DRM i teraz chyba tylko na Androidzie z certyfikatem L1 jest HD w tv... ale czy w kodim to nie wiem.

Natomiast inni nadawcy nadal działają w HD - Polsat np , ORange tv go dopóki wtyczka działała też nie było problemu z 1080p...

Jeśli chodzi o playera to nie wiem nie używam
Dzięki za info. No ja mam właśnie Canal+, fakt że jest to na drugim tv tak, że jakoś trzeba się będzie przyzwyczaić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości