Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
(07-02-2022, 06:31 PM)kamilo23 napisał(a): Może ktoś wgrać apkę Eurosport i spróbować się zalogować? Czy po przejściu w okno hasła znika wam klawiatura i nic nei możecie wpisać?


Ponawiam prośbę może ktoś zainstalować tą apkę i spróbować się zalogować. Nie musicie mieć konta na ES chodzi mi tylko o to czy jak dacie na pole hasło to pojawi wam się klawiatura na chwilę i potem znika. Kolejno z automatu przechodzi na zaloguj. Nic nie można potem zrobić.
Odpowiedz
REKLAMA:



Zaloguj się na jakimś telefonie, zapamiętaj hasło niech konto Google go zapamięta potem powinno uzupełnić w boxie.
Odpowiedz
apka eurosportu na tym boxie jest zbugowana. Można się zalogować z klawiaturą i myszką np. Ale po zalogowaniu do obsługi i tak potrzeba myszy.
Odpowiedz
Napiszcie mi swoje najlepsze aplikacje
Cos do przechodzenia do ustawień androida itp ?
Odpowiedz
Do ustawień Androida to wygodnie się przechodzi jeśli mamy zainstalowany WolfLauncher to wystarczy dłużej przytrzymać przycisk ok i otwiera nam się menu wyboru.
Odpowiedz
Zainstalowałem na tym boxie Wolf , różne apki + kodi....mam dziwny przypadek a mianowicie po odpaleniu kodi nie mam dźwięku, po wyjściu z kodi nie ma już nigdzie fonii, pomaga restart boxa i dźwięk jest do czasu kiedy nie odpalę ponownie kodi, próbowałem też na drugim boxie c+ i jest ta sama sytuacja , czy miał ktoś podobny problem ?
Odpowiedz
REKLAMA:



(13-02-2022, 08:29 PM)jachu76 napisał(a): czy miał ktoś

[Obrazek: a015.gif]

[Obrazek: nfKplqo.jpg]

Podziękowali: jachu76
Odpowiedz
(09-02-2022, 04:27 PM)Marcinxl napisał(a):
(26-05-2021, 02:55 PM)mjw napisał(a): Dotarł do mnie wczoraj box od Canal+ zakupiony za 169 złotych. 

Specyfikacja: 
SoC: Amlogic S905X2
CPU: Quad-core 1.8 GHz (ARM Cortex-A53)
GPU: ARM Mali-G31 MP2
RAM: 2GB
Pamięć wbudowana: 16GB
Wifi: 5Ghz, 2.4Ghz
BT: tak
Pilot: na BT z wbudowanym mirkofonem
LAN: 100 Mbps
SPDIF: tak
Slot kart pamięci: nie
Port USB: 1x 3.0
System: Android TV 9 z nakładka Canal+
Certyfikacja: DRM Widevine L1, Netflix 4k
Wbudowany Chromecast: tak
Tuner: DVB-T2

Widzę, że rozebrałeś tego boxa. Wiesz może jaki chipset ,(model,firma) jest odpowiedzialny za odbiór DVB-T?

Widzę że nikt jeszcze nie odpowiedział. Za DVB-T/T2 odpowiedzialny jest chiński chipset Skyworth HY4001. Wgraj sobie apkę AIDA64, pokazuje ona wszystkie informacje o urządzeniu.
Odpowiedz
(15-02-2022, 10:07 AM)Dogbyte napisał(a):
(09-02-2022, 04:27 PM)Marcinxl napisał(a):
(26-05-2021, 02:55 PM)mjw napisał(a): Dotarł do mnie wczoraj box od Canal+ zakupiony za 169 złotych. 

Specyfikacja: 
SoC: Amlogic S905X2
CPU: Quad-core 1.8 GHz (ARM Cortex-A53)
GPU: ARM Mali-G31 MP2
RAM: 2GB
Pamięć wbudowana: 16GB
Wifi: 5Ghz, 2.4Ghz
BT: tak
Pilot: na BT z wbudowanym mirkofonem
LAN: 100 Mbps
SPDIF: tak
Slot kart pamięci: nie
Port USB: 1x 3.0
System: Android TV 9 z nakładka Canal+
Certyfikacja: DRM Widevine L1, Netflix 4k
Wbudowany Chromecast: tak
Tuner: DVB-T2

Widzę, że rozebrałeś tego boxa. Wiesz może jaki chipset ,(model,firma) jest odpowiedzialny za odbiór DVB-T?

Widzę że nikt jeszcze nie odpowiedział. Za DVB-T/T2 odpowiedzialny jest chiński chipset Skyworth HY4001. Wgraj sobie apkę AIDA64, pokazuje ona wszystkie informacje o urządzeniu.
Amazon Prime Video jaki ma certyfikat DRM ? Wie ktoś czy odpala treści w 4K ?
Odpowiedz
Wygląda że nie działa 4k w Prime Video.

Wysłane z mojego Redmi K30 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości