Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
|PL|
#1
Proszę o dodanie do EPG dla każdego kanału również wersji "|PL| NAZWA KANAŁU", ponieważ ze 197 kanałów pobierane jest EPG dla trzech...
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Proszę bardzo o wycięcie z swojej listy |PL|. Sposób i narzędzie, było opisywany wiele razy na naszym forum.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Proszę jednak o uwzględnienie mojej prośby w EPG. Edytowanie listy to żadne rozwiązanie, bo chcę, żeby lista była normalnie aktualizowana z serwera. Chyba lepiej, aby jeden raz wprowadzić takie zmiany w EPG, niż każdy miałby edytować swoje listy. Tym bardziej, że nie każdy potrafi/chce.
Odpowiedz
#4
@turbostier chyba lepiej żebyś zwrócił swoją prośbę do swojego dostawcy IPTV o zmiany w jego nazwie żebyś mógł używać nasze EPG, zapłaciłeś za dostęp do kanałów to wymagaj aby ten dostawca trzymał się standardu nazewnictwa kanałów albo niech udosępni Ci w ramach usługi własne EPG

Podziękowali: yami
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
@mjw Standardów nazewnictwa? Proszę o link do dokumentacji standaryzującej.

Jeśli tak "ciężko" Wam zrobić tę zmianę, to podeślę plik w przyszłym tygodniu.

EPG jest dla playlist, a nie odwrotnie. Poza tym jeśli liczycie na pieniądze na utrzymanie serwera, to proszę lepiej traktować użytkowników...
Odpowiedz
#6
No to zajrzyj w nasz plik xml to zobaczysz jaki jest standard nazewnictwa. EPG jest dla playlist o normalnym nazewnictwu kanałów, nikt nie będzie tworzył kolejnych 200 pozycji nazw bo jakiś dostawca wymyślił sobie jakiś dziwny prefiks.

EPG jest darmowe, nikt nie liczy na pieniądze.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Czyli te wersje nazewnictwa, które już macie w swoich plikach przyjęliście za standard?

Zaglądałem w Wasze pliki XML wczoraj. Macie powiedzmy 10 wersji i odmawiacie dodania 11?

Już dawno byś to zrobił, jednak przeznaczyłeś ten czas na kłócenie się ze mną.

Szkoda, że nie ma opcji "Odejmij punkt reputacji"...
Odpowiedz
#8
@turbostier  tu też chodzi o wielkość pliku xml. Nie chcemy przekroczyć 56M już archiwum ma 110M. Pomyśl o innych użytkownikach ze słabym sprzętem. Tobie się wydaje że to chwila roboty a tak naprawdę do dopisania jest 300 pare pozycji. Jak by Ci naprawdę zależało to byś przeczytał douczył się i 5 kliknięciami zmienił byś swoją listę. A stosowane nazwy u nas są najczęściej używanymi. Jak był byś odrobinę milszy to pomógł bym Ci w tej operacji. Teraz mnie zniechęciłeś. Pozdrawiam  Smile
I nie widzę bym dostał od Ciebie + i tak ja jestem odpowiedzialny za epg. Widać to z lewej strony.
Odpowiedz
#9
(27-03-2022, 12:15 PM)sky02 napisał(a): @turbostier 
I nie widzę bym dostał od Ciebie +
Bo to nie chodzi o to, by odjąć przyznany punkt, tylko by minusować niepodobające się odpowiedzi.

Podziękowali: sky02, turbostier
Odpowiedz
#10
(27-03-2022, 12:02 PM)turbostier napisał(a): Już dawno byś to zrobił, jednak przeznaczyłeś ten czas na kłócenie się ze mną.
Skoro uważasz że to takie łatwe to zrób to sam. Czas który przeznaczyłeś na swój wywód mogłeś na to przeznaczyć.
I na razie masz ostrzeżenie ustne za ton, który mi się nie podoba.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości