Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocje na androidowe boxy
#71
Widzę, że cena się zmieniła już na wyższą. Jednak będę zwracał te urządzenie bo zauważyłem, że nie ma wyjścia spdif. Mimo, iż mi udało się za tą cenę wyrwać.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
(20-06-2022, 02:14 PM)adrt8v napisał(a): Widzę, że cena się zmieniła już na wyższą.

To nie cena się "zmieniła", tylko Amazon usunął ten ordynarny scam [Obrazek: k045.gif]

adrt8v napisał(a):Mimo, iż mi udało się za tą cenę wyrwać.

[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]
Odpowiedz
#73
[Obrazek: IFWhNRVl.jpg]
Odpowiedz
#74
(20-06-2022, 02:14 PM)adrt8v napisał(a): Widzę, że cena się zmieniła już na wyższą. Jednak będę zwracał te urządzenie bo zauważyłem, że nie ma wyjścia spdif. Mimo, iż mi udało się za tą cenę wyrwać.

Co a problem podłączyć konwerter i mieć dodatkowo ? Po to też jest wyjście optyczne w TV by go użyć bez kombinowania z synchronizacją dzwięku.
W sumie po co nawet optyczny kable kiedy w nowych soundbarach jest HDMI o niebo lepsze w odtwarzaniu niż stare optyczne ograniczające tylko możliwosci odtwarzania.

W nowych sprzętach wyjście audio optyczne jest po prostu zbędne całkowicie.

Co do Shielda warto przeglądać oferty ze zwrotów, bazowa cena jest niższa nawet o 40% a sprzęt często nowy tylko nie posiada pudełka lub ma ryski na obudowie jak to sprzęty ze zwrotów Amazona.
Sam swoje wyrwałem w Polsce za 600zł a w UK udało mi się kupić po 90 funtów ( ok 500 zł ).
Odpowiedz
#75
Juz jeden DAC mam, który używam obecnie i jak kupię konwerter kolejny z hdmi ten pójdzie do szafy. Bez sensu
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#76
(20-06-2022, 05:48 PM)adrt8v napisał(a): Widzisz go gdzieś obecnie w sprzedaży w tej cenie?

Tak, wróciła oferta na Amazon...


[Obrazek: hzUZKkjl.jpg]

Podziękowali: adrt8v
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
Nvidia SHIELD TV Pro 16GB - 817.29 zł

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#78
Nvidia Shield TV Pro - 707zl
Dostawa wyłącznie pod adres.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
[Obrazek: c31497ae515c0a2179d51a58372459cd.jpg]
Odpowiedz
#79
@Matheusz serio, ordynarnego scamu nie rozpoznajesz, mając oryginalną promocję prosto od Amazon za ~812 złotych.
Odpowiedz
#80
[Obrazek: xwYEgNul.jpg]

adrt8v napisał(a):No właśnie, ja również nie widzę tutaj oszustwa

Jednodniowy sprzedający, bez żadnych danych kontaktowych, adresu, opinii, oferta dla idiotów.
Ale oczywiście nie ma "strachu", Amazon powinien za jakiś czas zwrócić pieniądze [Obrazek: k045.gif]


Poniżej oryginalna promocja...

[Obrazek: RKkQCayl.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości