Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
+ i to duży że przynajmniej działa bez problemowo zaraz po starcie.
Jak ktoś ma problemy z rozmową zawsze może użyć myszki czy klawiatury w zastępstwie.
Przy odrobinie wysiłku Wolfa też można starować głosem ale chyba prościej wydać polecenie załączenia aplikacji a jeszcze lepiej jak działa w niej właściwie sterowanie głosowe.

- za to dla boxa że ma problemy z obsługą monitorów dotykowych i raczej nie działa. :/

p.s. ode mnie tez bonusowy + za to że zagadując pilota z rana mam kawę gotową jak wchodzę do kuchni. Wink

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
REKLAMA:



Dobre Smile Znaczy, że masz inteligentny dom? Nowoczesny expres? Czy brak problemow z +18 i bez zgrzytów robi Ci poranną kawę ? Wink
Przepraszam nie mogłem się oprzeć. Mam strasznie wredny dowcip. Ale to dalej żarcik Smile
Odpowiedz
Nie mam akurat inteligentnego ale to nie problem mieć urządzenia z Alaxa czy Google by je wpiąć do sieci domowej i nimi sterować każdym dowolnym urządzeniem z obsługą komend głosowych, przecież po to jest np. aplikacja Google Home by jej użyć.
Mam kilka żarówek, głośniki SONOS albo LG w pokojach zwykle używane i sterowne przez podłączonego boxa c+ albo Amazon Fire, poza tym same w sobie mają obsługę głosową niezależną od boxa.
O TV nie wspomnę bo to raczej standardem się staje że mają obsługę głosową zwłaszcza te z Androidem.

A co do expresu to mam takie zwykłe badziewie na kawę mieloną które tylko parzy kawę do dzbanka podłączone do gniazdka przez wtyczkę sterowaną Alexą albo Google. Kawa do pracy głownie parzona i by się napić trochę przed wyjściem.
Normanie pijam kawę z lepszego expresu. Tongue
Odpowiedz
@Ktosi  ale Ty spięty jesteś. Wiem to wszystko. Tu chodziło o 18+ i że w ten sposób ogarniasz poranna kawę. Ok widzę że nie załapałeś mojego żartu. O dopisałeś wyżej i moja odpowiedz jest bez sensu Wink
Teraz
Launcher Manager psuje boxy bo 3.2.1. start. Wiadomo że nie dotykowe w końcu to ATV i komu by się chciało podchodzić do telewizora i przełączać a o zgrozo mazać tłustym paluchem po ekranie.  Nie denerwuj się na mnie. Tak się tylko droczę  Tongue
Odpowiedz
Załapałem, mimo że u mnie na liczniku prawie 3 x +18 czyli inna epoka żartów.  Big Grin
Niektórzy mają sprzęty latami i kompletnie nie mają pojęcia jakie ma dodatkowe funkcje, przyda się wiedzieć co mają i co mogą zrobić a nie tylko wlepiać gały w gry czy filmy przyrodnicze ( to aluzja do tych poszukiwaczy IPTV z listami xxx których wszędzie pełno ) .

Teraz nie mam u siebie wcale problemu +18 w boxie  w UK na DVB-T2 jak widać tu nic się nie blokuje  tylko w Polsce jak uruchamiałem był problem z blokadami. Box działał też we Francji i nie było żadnych blokad.
To nie problem oprogramowana boxa tylko sygnału nadawanego w Polsce, prawdopodobnie chodzi o zabezpieczenia w sygnale które odbiera aplikacja i blokuje. Polski oddział C+ ma to pewnie gdzieś bo to nie oni są producentem softu do obsługi TV, tym bardziej że  obudzili z ręką w nocniku jak pospiesznie wycofali boxa ze strachu przed karami.

Co do tego dotyku to świetnie sie sprawdza na zwykłych boxach i działa. Dobre do obsługi TV przez dzieciaki zwłaszcza na malowankach i tam gdzie wymagane jest rysowanie w grach itp. Przydaje się też w KODI który wspiera ekrany dotykowe.
Wszystkie certyfikowane praktycznie nie wspierają funkcji ekranu dotykowego.
Odpowiedz
Ja stawiam że ograniczenia dotyku są uwarunkowane już w ATV zobacz co robią w AAuto owszem tam jest jeszcze integracja, ale wszystko przewalają na komendy głosowe. A dążą by zrobić wszystko integralne. Jedna wielka chmura a Ty nawet przez chwile nie możesz być odcięty od niej.
I pamiętaj że mikrofon zawsze włączony. Bo czeka na komendę. A jak jest naprawdę?
+Launcher Manager, że jak kodi się zawiesi i pokaże nic czarno To ok App info wymuś zatrzymanie. I wszystko wraca do normy Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam Smile Chciałem zapytać Kolegów jak zrobić kopie zapasową Launchera Wolf 0.1.7 pod Canal+
box 4k?? Czy można to zrobić np. na pendrive zachowując wszystkie aplikacje i ustawienia a potem w razie np. przywrócenia ustawień fabrycznych wgrać sobie gotową kopię??? Jak to najlepiej uczynić?? Z góry dziękuję za porady i pomocSmile
Odpowiedz
Kopia jak już to tylko konfiguracji Wolfa , z aplikacjami niestety nie tędy droga.

Jeśli zastosować nośnik podpięty na usb jako pamięć na aplikacje zwykle te dane nie są kasowane przy resecie.

@sky02 drania ( znaczy się mikrofon ) kiedyś sprawdzałem i nawet jak się go wyłączyć czasami działa. :/
Wolę używać urządzeń z pilotem kiedy komendy głosowe działają dopiero po naciśnięciu przycisku. Tak samo mam w głośnikach, mikrofon aktywuje się po naciśnięciu przycisku a nie działa cały czas aktywny. Potem jak nie używany można go wyłączyć... komenda głosową. Tongue
Mam nadzieję że potem nie działa jak to zapewniają! Wink
Odpowiedz
Ktoś czyli pena sformatować w tunku i uczynić jako dodatkową pamięć i tam instalować aplikacje tak to rozumieć?? a Wolf Launcher mam w wersji 0.1.7 tam nie ma zapisu konfiguracji chyba w wyższej wersji jest. Nie wiem czy pod boxa 4k Canal+może być wersja Wolfa 0.1.9??
Odpowiedz
Nie zwracałem uwagi jaką mam na C+ , nie mam boxa dostępnego teraz  ale 0.1.9 działa dobrze na Amazon Fire i Nvidia Shield. W każdym bądź razie konfigurację robiłem na C+ i przenosiłem na inne boxy więc pewnie jest ta sama wersja.

p.s. Mam na pewno 0.1.9 po sprawdzeniu , bez problemu działa cały czas w zastępstwie oryginalnego C+.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości