Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
Witam. Ktora opcje mam wybrac jak chce ogladac na samsung tizen SSIPTV?
[Obrazek: ftc7ZBxl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



(02-10-2022, 11:23 AM)Tebich napisał(a): Witam. Ktora opcje mam wybrac jak chce ogladac na samsung tizen SSIPTV?
[Obrazek: ftc7ZBxl.jpg]
Universal kup i będziesz mógł na wszystkim oglądać

Podziękowali: Tebich
Odpowiedz
Ok dzieki za info Smile A jaka jest roznica miedzy tymi listami ?
Odpowiedz
(02-10-2022, 11:41 AM)Tebich napisał(a): Ok dzieki za info Smile A jaka jest roznica miedzy tymi listami ?
Taka ze uniwersalny odpalisz na wszystkim a na tym drugim na jakiś specjalnych aplikacjach
Odpowiedz
Ok wszystko git tylko archiwum nie chce dzialac na zadnym kanale, jakies rozwiazanie ?
Odpowiedz
(02-10-2022, 12:55 PM)Tebich napisał(a): Ok wszystko git tylko archiwum nie chce dzialac na zadnym kanale, jakies rozwiazanie ?
Wgraj sobie listę autodetect a nie dedykowane pod aplikacje
Odpowiedz
REKLAMA:



Ale MPEG-TS czy Non-Apple devices ?
Odpowiedz
(02-10-2022, 01:30 PM)Tebich napisał(a): Ale MPEG-TS czy Non-Apple devices ?
Obojętnie skąd weźmiesz ale weź autodetect
Odpowiedz
Troche nie ogarniam jak wgrac ta autodetect bo obok linku niema opcji download. Mam to zapisac w notatniku .m3u i wgrac, czy jak ?
Odpowiedz
(02-10-2022, 01:47 PM)Tebich napisał(a): Troche nie ogarniam jak wgrac ta autodetect bo obok linku niema opcji download. Mam to zapisac w notatniku .m3u i wgrac, czy jak ?
Możesz w klepać link w aplikacji albo wrzuć link to wyszukiwarki i ukaże się cały bukiet zaznaczysz wszystko i w notatnik wrzucasz i sobie zapiszesz nazwa.m3u i na pendrive i do urządzenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości