Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPcarTV i Teleelevidenie
#1
Witam.




Założyłem sobie konto na Teleelevidenie. Kupiłem abo na 30 dni.


Czy da się to oglądać na aplikacji IPcarTV w Android Auto?


Wkleiłem adres listy M3U Simple, ale mój ekran wygląda jak niżej:



[Obrazek: AeDHwHIl.jpg]










Kanały nie mają nazwy, natomiast gdy wybiorę już jakiś kanał:






[Obrazek: wT1HcPrl.jpg]






kręci się kółeczko i obraz się nie ładuje...




Czy jest w ogóle opcja, żeby oglądać Teleelevidenie na IPcarTV?


Ktoś korzysta? Ew. jakiego innego dostawcę IPTV wybrać, żeby był stabilny i żeby można było to połączyć?




Wcześniej brałem sobie jakieś randomowe testy na 24/48h, wgrywałem listę m3u i tv w samochodzie śmigało. Pytanie jednak o dłuższą współpracę.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Może na tym spróbuj.

Podziękowali: piotreq86
Odpowiedz
#3
@piotreq86 Jak dobrze ogarniesz Farmeta to tv powinno mieć epg. Polecam By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i archiwum powinno działać z listą od teleele. Osobiście sprawdzałem z PlusX.
Sama apk bardzo dużo potrafi zrobi z Twojego Android Auto sys multimedialny i nie tylko. Niby działa także z Android TV,ale nie testowałem.
Pozdrawiam Smile

Podziękowali: piotreq86
Odpowiedz
#4
Dziękuję.
Aplikacja Fermata dała radę.
Pojawiły się nazwy kanałów i wszystko ładnie śmiga.
Działa w samochodzie, ale działa też jako odtwarzacz na smartphonie, gdzie również można oglądać tv.
Jeszcze kilka dni temu myślałem, że do IPTV na Android auto jest tylko jedna aplikacja - IPcarTV. Wykupiłem płatną wersję premium. Fajnie, że jest alternatywa.
Tak, widzę że Fermata posiada też w sobie Youtube, przeglądarkę i odtwarzacz filmów.
Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#5
Czesc,

Ja zainstalowalem u siebie Farmeta ale jak odpalam w aucie to mam tylko glos bez obrazu (lista od telee). Czy musze cos pozmieniac w settings? A jezeli tako to co i jak. Z gory dziekuje za pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości