Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
No ponoć w wersji 2022.11.05 poprawiono wyszukiwanie cda - i tak wrzucony film powinien być widoczny.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



U mnie wersja 2022.10.06.0 i brak aktualizacji, ale widzę, że na GitHubie już jest, więc pewnie niedługo pobierze.


A przy okazji jak wygląda zapytanie w przypadku odcinka serialu.
Przykładowo wrzuciłem na wrzucajpliki  "Xena - Wojownicza księżniczka (1995) - S01E01 - [480p] [DIVX] [AC3] [Lektor PL] [1986E4C9]].avi" i "Xena - Wojownicza księżniczka (1995) - S01E02 - [480p] [DIVX] [AC3] [Lektor PL] [220C8DFB].avi"

I teraz wpisując w wyszukiwarkę na rapideo czy nopremium frazy:
Xena s01e01 - brak wyników
Xena S01E01 - w wynikach jest powyższy plik
Xena Wojownicza księżniczka S01E01 - znajduje plik, jak i kolejny odcinek (ale już S01E03 nie)
Xena: Wojownicza księżniczka 1995 S01E01 - brak wyników
Xena: Wojownicza księżniczka 1995 S01E02 - znajduje drugi odcinek

W samym FanFilm niestety nie znajduje tych plików. A w logu nie mogę znaleźć, co dokładnie wysyła wtyczka do wyszukiwarek.
Na IMDB, TMDB i TheTVDB jest dodany polski tytuł serii oraz tytuły odcinków (przynajmniej 1 sezon).
Odpowiedz
Wersja 2022.11.05 wyszukuje z CDA.
Testowałem na powyższych wrzutkach.
Query jest 'xena wojownicza księżniczka s01e01'. Znajduje jeden jedyny, co potwierdza ze Twoje wrzutki są dobrze opisane pod Fanfilm 2022.11.05
Zwykle po update jest czyszczony cache, jak nie znajdzie dla pewności wyczyścić: zwłaszcza provider.


Wysłane z mojego XQ-AT51 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Po aktualizacji do wersji 2022.11.05 znajduje wszystkie odcinki na CDA, ale już na hostingach tylko pierwszy (ten z AC3 to mój upload). I co ciekawe, dopiero jak zrobiłem kopię plików pod angielskim tytułem, czyli "Xena - Warrrior Princess...". 
Bezpośrednio na stronach rapideo i nopremium fraza "xena wojownicza księżniczka s01e01" nie zwraca w wynikach mojego pliku (tu w ogóle jest coś spierdolone u nich, bo na to samo zapytanie raz zwraca wyniki, a za kilka godzin już nie). Na tb7/xt7 jest trochę lepiej odnośnie wyszukiwarki na stronie, ale we wtyczce brak wyników (tu podejrzewam, że trwa to zbyt długo, bo w przeglądarce trzeba czekać 20-30 sekund na wyniki). 
Odpowiedz
Wersja 2022.11.05.0 zainstalowana na kodi 19,3. Proszę podpowiedź jak skonfigurować konto IMDb tak żeby wyświetlało mi listy w moje filmy. Próbuje ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić
Odpowiedz
(11-11-2022, 04:20 PM)woland357 napisał(a): Wersja 2022.11.05.0 zainstalowana na kodi 19,3. Proszę podpowiedź jak skonfigurować konto IMDb tak żeby wyświetlało mi listy w moje filmy. Próbuje ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić
Wpisujesz login w polu użytkownik ( nie mail) Wpisujesz nazwę listy, a polu ID wpisujesz np ls123456789 odpowiednio z linku z zakładki listy na IMDb i po sprawie.
Odpowiedz
REKLAMA:



Ok. Dzięki. Zadziałało
Odpowiedz
Ostatnio filman cc dodało wymóg zalogowania się, aby obejrzeć film bądź serial. 
Wiadomo kiedy będzie aktualizacja wtyczki umożliwiająca logowanie do tego portalu?
Odpowiedz
(19-11-2022, 10:51 AM)Fr0stKing napisał(a): Ostatnio filman cc dodało wymóg zalogowania się, aby obejrzeć film bądź serial. 
Wiadomo kiedy będzie aktualizacja wtyczki umożliwiająca logowanie do tego portalu?
Nie liczyłbym na to. Bo filman zabezpieczył to logowanie captcha. Nawet jakby to sie obeszło, to wymyślą inny sposób utrudnienia np schowają się za Cloudflare.

Podziękowali: Fr0stKing
Odpowiedz
(19-11-2022, 10:51 AM)Fr0stKing napisał(a): Ostatnio filman cc dodało wymóg zalogowania się, aby obejrzeć film bądź serial. 
Wiadomo kiedy będzie aktualizacja wtyczki umożliwiająca logowanie do tego portalu?
Raczej nigdy. Jak już Piotr napisał jest cloudflare. Załóżmy że dałoby się to ominąć, to jest jeszcze logowanie z captcha. Ominięcie prawie niemożliwe tej dwójki w normalnej konfiguracji kodi i w konfiguracji sprzętowej normalnego użytkownika. Nawet jak by się udało to pewnie filman zmieniłby coś za tydzień, dwa i na nowo trzeba byłoby szukać obejść. Gra nie warta swieczki.

Podziękowali: Fr0stKing
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości