Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fire TV Stick 4K Max
(09-08-2022, 07:32 PM)dabroviec napisał(a):
(04-08-2022, 07:35 PM)Ktosi napisał(a): A dlaczego ma nie działać pisał ktoś że są problemy ?

Mi coś mignęło na pepperze że wraz z aktualizacją był problem z nieoryginalnym launcherem. Rozwiązaniem było chyba skorzystanie z eksploratora plików i usunięcie plików oryginalnego launchera.
Wolf działa, tyle, że przy każdym starcie sticka, albo wciśnięciu "domka" uruchamia się launcher amazonowy.
Rozwiązaniem jest właśnie instalacja Launcher Managera + Wolfa, ustawienie Wolfa w LM jako aktywnego launchera i usunięcie ze sticka aplikacji launchera amazonowego (dobrze zrobić backup).
Nie każdym eksploratorem plików usuniesz oryginalny launcher, podobno Total Commander potrafi, ja to zrobiłem za pomocą adb.
U mnie działa to bez problemu.
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam, może ma ktoś na sprzedaż pilota do File Stick 4K MAX ?
Odpowiedz
Masz na allegroa mazonie, poszukaj.
Czasami dobrze działają tanie piloty na BT.
Odpowiedz
Właśnie wszedłem w posiadanie tego urządzenia. Jakieś porady na start? Łączyć od razu z internetem czy lepiej nie aktualizować systemu i wcześniej zablokować DNSy itd.?
@just123 zależy mi na wgraniu Wolfa. Na najnowszej wersji systemu da się to jeszcze zrobić, tak?
Odpowiedz
(10-09-2022, 09:25 PM)dabroviec napisał(a): Właśnie wszedłem w posiadanie tego urządzenia. Jakieś porady na start? Łączyć od razu z internetem czy lepiej nie aktualizować systemu i wcześniej zablokować DNSy itd.?
@just123 zależy mi na wgraniu Wolfa. Na najnowszej wersji systemu da się to jeszcze zrobić, tak?

Ja mam na najnowszej wersji (normalnie włączone aktualizacje), przy czym mam to zainstalowane od zeszłego roku, kiedy jeszcze wszystko normalnie działało. Są tacy, którzy twierdzą, że jak się teraz kupuje nowego Sticka, to nie da się zainstalować, na ile to prawda - nie wiem, trzeba po prostu spróbować.
Odpowiedz
(10-09-2022, 09:25 PM)dabroviec napisał(a): Właśnie wszedłem w posiadanie tego urządzenia. Jakieś porady na start? Łączyć od razu z internetem czy lepiej nie aktualizować systemu i wcześniej zablokować DNSy itd.?
@just123 zależy mi na wgraniu Wolfa. Na najnowszej wersji systemu da się to jeszcze zrobić, tak?
I co udało się ?

Wysłane z mojego ANA-NX9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



Na jakimś  "nowym" prosto ze sklepu nie sprawdzałem ale na kupionym pół roku temu instaluje się normalnie po aktualizacjach. 
Trzeba by sprawdzać po wersjach
[Obrazek: oLY8sPil.jpg]
Odpowiedz
@z.sproski Na razie nie próbowałem zrobić Wolfa. Jeśli chodzi o pierwszy krok z Fire Stickiem to próbowałem pominąć aktualizację na starcie łącząc go z hotspotem bez dostępu do internetu, niestety nie dało się przejść dalej. Nie chciało mi się więcej kombinować i połączyłem się z internetem, tak jak chciał Bezos, i Stick wykonał wszystkie aktualizacje.
Odpowiedz
Witam, ktoś wie może jak zainstalować apkę na tym sticku ? mam komunikat "telewizor nie może instalować nienanych aplikacji z tego źródło ze względów bezpieczeństwa "
Wcześnie mogłem instalować....ktoś wie jak to obejść ?
Odpowiedz


Podziękowali: jachu76
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości