Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
(06-12-2022, 10:30 PM)RebA napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. podałem adres MAC i link ze stronki teleEleVidenie.

Pewnie coś robię zle :/
No to już Ci powiem ze kupiłeś zła listęJaką powinienem kupić liste Universal HLS MPEG-TS, żeby odtwarzać na telewizorze Samsung ? Czy adres MAC powinien być urządzenia na którym odtwarzamy listę ?
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Na Smart TV pokazuje się lista kanałów, ale po wciśnięciu danego programu pojawia się komunikat connect faild albo cannot connect, pomoże ktoś?

(07-12-2022, 11:42 AM)borsii napisał(a): Na Smart TV pokazuje się lista kanałów, ale po wciśnięciu danego programu pojawia się komunikat connect faild albo cannot connect, pomoże ktoś?
OK już naprawione
Odpowiedz
Witam, Mam chromecast 4.0 z Google TV. Jaka będzie najlepsza apka na to urządzenie pod Teleelevidenie?
Odpowiedz
(20-12-2022, 10:41 AM)teleele001 napisał(a): najlepsza

TiviMate IPTV Player Premium

Podziękowali: teleele001
Odpowiedz
(20-12-2022, 10:41 AM)teleele001 napisał(a): Witam, Mam chromecast 4.0 z Google TV. Jaka będzie najlepsza apka na to urządzenie pod Teleelevidenie?
Możesz użyć aplikacji od teleelevidenie, albo najlepsze co mogę polecić tivimate i siptv
Odpowiedz
REKLAMA:



Mam pytanko jak można edytować w Tivimate listę od teleelevidenie aby usunąć łatwo podział na popularne, sport, informacja itd. aby była tylko jedna lista wszystkich kanałów? Gdy mam dwie listy to jak najadę na teleelevidenie pokazuje mi wszystkie kanały, jak załadowaną mam tylko jedną listę to teleelevidenie pokazuje te właśnie grupy, jak to usunąć?
Odpowiedz
Wejdź w epg. Te które jest na całą stronę i przytrzymaj przycisk Ok. Otworzy ci się menu do zmiany kolejności kanałów zarządzanie grupami itp.
Odpowiedz
(09-01-2023, 07:43 AM)pawman napisał(a): Wejdź w epg. Te które jest na całą stronę i przytrzymaj przycisk Ok. Otworzy ci się menu do zmiany kolejności kanałów zarządzanie grupami itp.
Oki znalazłem  w menu --> wygląd - miałem odznaczone wyświetl wszystkie kanały Smilegrupy są dalej ale można przejść na listę i wyświetla wszystkie bez podziału na grupy.
Odpowiedz
Cześć, może mi ktoś powiedzieć jak wpisać dane do iptv smarters pro na tv samsunga z tizenem? Chodzi mi o username password i URL. Nie wiem co jest czym w linku.... :| ew. Jakim innym programem ogarnac iptv z teleevidente na samsungu z 2014 roku (smart jest ten stary) a jak się nie da to na samsungu z tizenem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości