Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napiprojekt Katalog i Kodi 20
#1
Witam

Używam Kodi Nexus od Maven'a na Shield TV. Kiedy próbuje pobrać napisy, wyskakuje mi błąd. W logu znalazłem coś takiego:

2022-03-17 14:44:50.096 T:25084  ERROR <general>: Repository add-on repository.homik uses old schema definition for the repository extension point! This is no longer supported, please update your addon to use <dir> definitions.

2022-03-17 14:44:50.096 T:25084  ERROR <general>: Repository add-on repository.homik does not have any directory and won't be able to update/serve addons! Please fix the addon.xml definition

Czy jest jakiś sposób na obejście tego błędu, czy trzeba czekać na wersję pod Nexus'a?

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jako użytkownik wersji przeznaczonej dla developerów - czyli kodi 20 - zgłoś ten błąd autorowi dodatku lub bezpośrednio do twórców kodi. Jeśli nie potrafisz tego zrobić - zrezygnuj z wersji przeznaczonej do testów i zainstaluj stabilną wersję kodi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Kodi 20 używam ze względu na szybsze działanie wzdlędem 19. Dzięki za odpowiedź, trzeba czekać na oficjalny build.
Odpowiedz
#4
napiprojekt.katalog z repozytorium homik nie będzie działać. Jest pod K18.

Zobacz tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Mam zainstalowane z adresu powyżej, niestety wywala błąd.
Odpowiedz
#6
Sorki, że odkopuję stary temat. Czy istnieje szansa, że autor Napiprojekt Katalog przerobi wtyczkę do wersji Kodi Nexus? Oficjalne Kodi v20 tuż za rogiem, a wtyczka niekompatybilna.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Też na to czekam. Wtyczka Napiprojekt Katalog jest super i do pełni szczęścia brakuje mi jej w wersji Nexus v20 rc2.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
@leszekgd @kocurek7 poszła mała aktualizacja, sprawdźcie czy teraz działa prawidłowo na K20.

Podziękowali: somer, mjw, leszekgd
1
1
1
Odpowiedz
#9
@DenDy Sprawdziłem na szybko na kilku filmach i działa. Dziękuję Ci serdecznie, super prezent świąteczny!
Teraz używanie Nexusa ma sens!

Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Dorobiłem małą poprawkę gdzie niektóre filmy rzucały błędem. Np. turysta z 2014 był nieznajdowany bo oryginalny tytuł to nie Turist tak jak wtyczka szukała. Gdy film jest nieznaleziony wtyczka próbuje jeszcze raz z alternatywnym tytułem:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@DenDy Czy jest szansa na dorzucenie do k19.kwp? Nie znalazłem gita gdzie można puścić requesta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości