Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Tylko i wyłącznie z kodi.tv. Wersja czy 32 czy 64 bit w przypadku windows nie ma takiego znaczenia. Natomiast twój błąd można ominąć wyłączając defender lub dodając te pliki do wyjątków. Robienie formata z tego powodu to wyjątkowa głupota, skoro można to rozwiązać dwoma kliknięciami.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Pojawiła się aktualizacja, kliknęłam i wtedy wtyczka zniknęła, więc wróciłam do starszej wersji i wszystko działa po staremu:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Co to znaczy zniknęła? Aktualizacji nie możesz zrobić?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(30-12-2022, 03:37 PM)mjw napisał(a): Co to znaczy zniknęła? Aktualizacji nie możesz zrobić?
Po kliknięciu aktualizacji wtyczka zniknęła z dodatków, gdy ponownie próbowałam zainstalować z repo, nic się nie działo, żadnej reakcji. Identyczne zachowanie na laptopie i w TV.
Odpowiedz
uruchom ponownie kodi. Wymuś aktualizacje - dodatki - menu kontekstowe - wyszukaj aktualizacje. Zainstaluj na nowo FF
Dzisiaj były 2 aktualizacje FF - najwyraźniej trafiłaś na moment zmiany na serwerze - i twoje kodi widziało jeszcze stary plik, który już nie był do pobrania przez repo.

Podziękowali: lolo99
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



(30-12-2022, 04:08 PM)Tomek napisał(a): uruchom ponownie kodi. Wymuś aktualizacje - dodatki - menu kontekstowe - wyszukaj aktualizacje. Zainstaluj na nowo FF
Dzisiaj były 2 aktualizacje FF - najwyraźniej trafiłaś na moment zmiany na serwerze - i twoje kodi widziało jeszcze stary plik, który już nie był do pobrania przez repo.

"Nieudane instalowanie zależnego dodatku". Ale wersja przed tą aktualizacją (2022.11.05) działa normalnie. Opisałam mój przypadek nie dlatego, że się skarżę czy coś, tylko żeby ci, co tu zgłaszali podobny problem, spróbowali wrócić do poprzedniej wersji.
Odpowiedz
Zaktualizuj repozytorium FanFilm

Podziękowali: lolo99
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Doszła nowa zależność - kover - jest niezbędna ponoć dla przyszłych wersji. Do czasu aż masz niezaktualizowane repozytorium nie zainstalujesz FF.

(30-12-2022, 04:59 PM)lolo99 napisał(a):
(30-12-2022, 04:08 PM)Tomek napisał(a): uruchom ponownie kodi. Wymuś aktualizacje - dodatki - menu kontekstowe - wyszukaj aktualizacje. Zainstaluj na nowo FF
Dzisiaj były 2 aktualizacje FF - najwyraźniej trafiłaś na moment zmiany na serwerze - i twoje kodi widziało jeszcze stary plik, który już nie był do pobrania przez repo.

"Nieudane instalowanie zależnego dodatku". Ale wersja przed tą aktualizacją (2022.11.05) działa normalnie. Opisałam mój przypadek nie dlatego, że się skarżę czy coś, tylko żeby ci, co tu zgłaszali podobny problem, spróbowali wrócić do poprzedniej wersji.
Wrócenie do poprzedniej wersji spowoduje że nie będzie instalowana zależność która już po 6 stycznia będzie obowiązkowa - jak jej nie będzie to fanfilm się wyłoży kompletnie i nic nie będzie działać - takie info dostałem od FF

Podziękowali: lolo99
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Faktycznie pomogło, jak coś tam głębiej wlazłam i poklikałam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości