Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Link wpisałeś nieprawidłowo - zwraca 404

Co do kategorii - już wcześniej było o tym
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Cześć,
Mam problem z zainstalowaniem wtyczki FanFilm. Robię wszystko według instrukcji, która znalazłem na naszej stronie.
Wszystko jest okej, dopiero w momencie instalacji z repozytorium, gdy próbuję zainstalować wszystkie pliki wyskakuje mi komunikat "Zależności od script.module.kover w wersji 0.0.0 nie mogą zostać spełnione".
Mam wersję 19.3 kodi. Z różnic między poradnikiem na stronie dodatkowo w instalacji z zip-u jest jeszcze plik fanfilm -tmdbhelper.zip
Próbowałem instalować pliki oddzielnie, aktualizować i dalej nie było możliwości otworzenia aplikacji.
Wtyczkę próbowałem zainstalować na telewizorze Xiaomi mi TV z Androidem.
Wiecie jak to można naprawić?
Dziękuję z góry za pomoc.
Odpowiedz
(04-01-2023, 07:18 AM)bollywars napisał(a): Cześć,
Mam problem z zainstalowaniem wtyczki FanFilm. Robię wszystko według instrukcji, która znalazłem na naszej stronie.
Wszystko jest okej, dopiero w momencie instalacji z repozytorium, gdy próbuję zainstalować wszystkie pliki wyskakuje mi komunikat "Zależności od script.module.kover w wersji 0.0.0 nie mogą zostać spełnione".
Mam wersję 19.3 kodi. Z różnic między poradnikiem na stronie dodatkowo w instalacji z zip-u jest jeszcze plik fanfilm -tmdbhelper.zip
Próbowałem instalować pliki oddzielnie, aktualizować i dalej nie było możliwości otworzenia aplikacji.
Wtyczkę próbowałem zainstalować na telewizorze Xiaomi mi TV z Androidem.
Wiecie jak to można naprawić?
Dziękuję z góry za pomoc.
Zaktualizuj repozytorium. Kilka postów wyżej pisze jak to zrobić 
Odpowiedz
Zaktualizuj nie tylko FanFilm - ale przede wszystkim repozytorium do wersji 0.9 - wtedy zależność się zaciągnie sama. Bez aktualnego repozytorium nie ma możliwości żeby inne aktualizacje szły
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam czy w przyszłych aktualizacjach fanfilm np na kodi 20 może zostać dodana funkcja w ustawieniach fanfilm do maksymalnej i minimalnej rozdzielczości treści np max 4k i min 720p
Odpowiedz
Ustawienia do max są przecież - ustawienie minimalnych jest bez sensu. Masz informację o źródle więc możesz nie wybierać tych które nie są 1080p 720p.
Poza tym - nie wszystkie źródła podają tę informację.
Domyślnie źródła są sortowane wg jakości - więc na górze masz te najlepsze.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



(04-01-2023, 07:18 AM)bollywars napisał(a): Cześć,
Mam problem z zainstalowaniem wtyczki FanFilm. Robię wszystko według instrukcji, która znalazłem na naszej stronie.
Wszystko jest okej, dopiero w momencie instalacji z repozytorium, gdy próbuję zainstalować wszystkie pliki wyskakuje mi komunikat "Zależności od script.module.kover w wersji 0.0.0 nie mogą zostać spełnione".
Mam wersję 19.3 kodi. Z różnic między poradnikiem na stronie dodatkowo w instalacji z zip-u jest jeszcze plik fanfilm -tmdbhelper.zip
Próbowałem instalować pliki oddzielnie, aktualizować i dalej nie było możliwości otworzenia aplikacji.
Wtyczkę próbowałem zainstalować na telewizorze Xiaomi mi TV z Androidem.
Wiecie jak to można naprawić?
Dziękuję z góry za pomoc.
Jak dajesz zainstaluj z repozytorium fanfilm, to zanim wejdziesz do wtyczki video, daj nad tym wpierw "repozytorium dodatków". Tam wybierz fanfilm i aktualizuj. Po tym będzie działać.
Odpowiedz
Witam mam pytanie jeśli oglądam przez fanfilm z konta premium to trzeba uważać vpn? na stronach serwisów np rapideo i nopremium piszą że mają jakieś tam szyfrowanie i że plik nie może być udostępniony ale czy kodi coś tam może robić ?
Odpowiedz
Fanfilm nie działa na zasadzie p2p.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
I stało się...
Nowy FanFilm już jest - wersja: 2023.01.06
Z tego co widzę to jest to zupełnie nowa wtyczka - zmiany spore, doszły nowe funckje, zmieniło się działanie scraperów - doszło coś nowego/innego
UWAGA - wtyczka wymaga zaktualizowanego repozytorium - najlepiej na nowo zainstalować repozytorium z strony By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Następnie należy wymusić aktualizację - powinno się zaktualizować nie tylko FF, ale też moduł PTW (KONIECZNE DO POPRAWNEGO DZIAŁANIA), ale też plik z grafikami.
Jeśli aktualizacja nie uda się za pierwszym razem - bez paniki - należy ponownie zainstalować FF z repozytorium (ważne żeby repozytorium było w wersji 0.9)
UWAGA - zaleciłbym od razu czyszczenie cache - Fanfilm - Narzędzia - Wyczyść Cache (lub FanFilm - Ustawienia - Konserwacja...)
Kolejna uwaga - zmieniła się zawartość pliku dla tmdbhelper - też należy go zaktualizować - plik dostępny na stronie repo.

Changelog:
2023.01.06
- zmiana sposobu pobierania informacji o filmach i serialach - TMDB
- Wyszukiwanie filmów i seriali oparte na tmdb, poprawki tytułów, opisów, okładek - w oparciu o tmdb.
- kategorie filmów/seriali oparte o tmdb
- poprawa sprawdzania aktualności modułów
- wczytywanie w tle kolejnych stron z filmami
- poprawa odświeżania katalogów w domyślnej skórce
- zmiana układu głównego menu, porządki w nieużywanych funkcjach
- poprawki wydajności
- usunięcie własnych list IMDb, poprawki w IMDb
- Dodanie autoryzacji tmdb + własnych list TMDB
- wyszukiwanie w FanFilm z EPG w kodi
- dodawanie katalogów z moich list do biblioteki
- dodanie cda premium
- poprawki scraperów
- zmiana ikon dla gatunków
- wybór jakości fanartów i posterów w opcjach
- dodanie nowych opcji do wyszukiwania (ilość głosów)
- kompatybilność z Kodi 20
- poprawa generowania strm dla filmów.
- i setki innych ?
Do pobrania tradycyjnie z repo fanfilm:
Github: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Uprzedzając pytania:
- tak, działa na Kodi 19.x
- tak, działa na Kodi 20.x
- nie, nie działa na Kodi 18.x
- wystarczy zaktualizować - nie trzeba odinstalowywać
- po aktualizacji - jak zawsze zalecany restart Kodi

Kurde - w kilka minut nie da się tego ogarnąć co jest w changelogu - a co dopiero poza nim... kod w wielu miejscach przeorany kompletnie - zmiany b. duże.
Z osobistych rzeczy które zauważyłem:
- bezproblemowa instalacja na windows
- o wiele szybsze działanie
- w końcu prawidłowe katalogi z gatunkami filmów!!!!

Cholera - część poradników będzie nieaktualna Smile

Podziękowali: EMR9, arkady1964
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości