Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm zmiana wyglądu
#1
Witam na YouTube widziałem że kodi może wyglądać np jak Netflix itp. ale chciałem zmienić wygląd  na głównym ekranie  muszę i tak wejść w fanfilm żeby poszukać treści można zmienić tak żeby z głównego ekranu kodi mieć propozycje filmów sparowane z fanfilm i kontem premium.?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Kwestia skórki której używasz - w większości (poza oryginalną) można dopiąć sobie dowolne widżety.
Z wtyczek które są mocno wybajerzone polecam te od jurialmunkey - czyli ArcticHorizon/ArxticHorizon2 albo nasze rodzime modyfikacje od heppenowski:
Arctic Zephyr 2 Resurection (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) czy jego własnej roboty Cosmic :https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=363714
A co sobie poustawiasz to już twoja sprawa - pamiętaj jednak że widżet będzie się regularnie odświeżał sam - a więc wysyłał zapytania do FanFilm, co ma wpływ na wydajność skórki.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz
#3
Cytat:chciałem zmienić wygląd na głównym ekranie muszę i tak wejść w fanfilm żeby poszukać treści można zmienić tak żeby z głównego ekranu kodi mieć propozycje filmów sparowane z fanfilm i kontem premium.
Da się to rozwiązać w miarę optymalny sposób. U siebie skorzystałem z TMDbHelpera + zewnętrzny player do FanFilmu. Ustawiasz widgety na stronie głównej prowadząc do wtyczki themoviedb helper - co daje Ci propozycje filmów na stronie głównej, po odtworzeniu, wyświetla ci się lista playerów, który kieruje cię do wtyczki FanFilm, a ten dalej robi swoją robotę Smile
Proste Big Grin
Odpowiedz
#4
To samo można uzyskać przez sam FanFilm - też w listach filmów są Proponowane/trendy itp itd
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(06-12-2022, 12:08 PM)Tomek napisał(a): To samo można uzyskać przez sam FanFilm - też w listach filmów są Proponowane/trendy itp itd
TMDB helper dodatkowo cache'uje swoje widgety, co wpływa pozytywnie na wydajność. Teraz FanFilm wypada nieco lepiej, ale nie proponowałem tego rozwiązania, bo za czasów jak próbowałem tak ustawić widgety to mijało się to z celem przez długi czas ładowania ich Tongue Ale z ciekawości muszę sprawdzić jak jest teraz.
Odpowiedz
#6
(06-12-2022, 12:03 PM)heppen_ napisał(a):
Cytat:chciałem zmienić wygląd  na głównym ekranie  muszę i tak wejść w fanfilm żeby poszukać treści można zmienić tak żeby z głównego ekranu kodi mieć propozycje filmów sparowane z fanfilm i kontem premium.
Da się to rozwiązać w miarę optymalny sposób. U siebie skorzystałem z TMDbHelpera + zewnętrzny player do FanFilmu. Ustawiasz widgety na stronie głównej prowadząc do wtyczki themoviedb helper - co daje Ci propozycje filmów na stronie głównej, po odtworzeniu, wyświetla ci się lista playerów, który kieruje cię do wtyczki FanFilm, a ten dalej robi swoją robotę Smile
Proste Big Grin
[quote pid="42215" dateline="1670328194"]
Czy można gdzieś znaleźć instrukcje jak to zainstalować i jak skonfigurować?

[/quote]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(06-12-2022, 12:03 PM)heppen_ napisał(a):
Cytat:chciałem zmienić wygląd  na głównym ekranie  muszę i tak wejść w fanfilm żeby poszukać treści można zmienić tak żeby z głównego ekranu kodi mieć propozycje filmów sparowane z fanfilm i kontem premium.
Da się to rozwiązać w miarę optymalny sposób. U siebie skorzystałem z TMDbHelpera + zewnętrzny player do FanFilmu. Ustawiasz widgety na stronie głównej prowadząc do wtyczki themoviedb helper - co daje Ci propozycje filmów na stronie głównej, po odtworzeniu, wyświetla ci się lista playerów, który kieruje cię do wtyczki FanFilm, a ten dalej robi swoją robotę Smile
Proste Big Grin


Ustawiłem tmdd jako widget jednak po wybraniu w nim filmu i Playera ff bo ustawiłem jeszcze jako alternatywę seren ... nie odtwarza ani nie wyszukuje filmu w Playerze,  jedynie otwiera się wtyczka ff lub seren.
Odpowiedz
#8
Na pewno dałeś dobry player do FanFilm?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W FanFilm musisz mieć ustawienie na źródła w oknie a nie w katalogu.

Podziękowali: dwksc1906
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Z ciekawości sprawdziłem dodatek tmdbhelper, ustawiając wszystko zgodnie z powyższymi są 2 krytyczne błędy. Pierwszy to wyszykuje dużo mniej plików jak sam FF a drugi że wyrzuca całe kodi przy próbie wyszukania źródeł drugiego filmu. Player zainstalowany z powyższego linku od @Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości