Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
@Tomek fanfilm najnowszy kodi 19.5 Matrix skórka z repozytorium kodi addons Aeon nox Silvo

fanfilm 2023.01.06.4 skórka wersja 8.0.1

Chodzi mi czy w samym fan film mogę se zmienić widok na taki jak wybiorę bo [Obrazek: QZcHl0cl.jpg]w skórce to nie problem mam tak
Działa może nie idealnie ale jest ok dzięki wielkie na Aeon nox ale popatrzę na innych skórkach jeszcze
Odpowiedz
REKLAMA:



Ale to skórka i kodi zarządzają widokami dla poszczególnych typów widoków (dodatki/filmy/seriale/sezony/epizody).
W FanFilm jest owszem opcja ustawienia na sztywno widoku - ale nie działa to chyba idealnie na wszystkich skórkach - wejdź w FanFilm - Narzędzia - Styl wyświetlania - wybierz odpowiednią kategorię - ustaw styl i zapisz

BTW - to tylko na tej skórce aeon nox się tak dzieje - więc to wina skórki a nie FF.

Podziękowali: EMR9
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam, po ostatnich aktualizacjach FanFilm, filmy ze zrodel XT7 co minute przerywa na buforowanie, nawet takie po 900 mb, gdzie z darmowych zrodel ida bez problemow o wiekszej wadze. Dziekuje za jakies wskazowki.
Odpowiedz
To nie wina FanFilm - za odtwarzanie jest już odpowiedzialne kodi (link do działania ff jest w pierwszym poście- wystarczyło przeczytać) Ostatnie aktualizacje nie zmieniły nic w temacie tb7. Najwyraźniej ich serwery znowu mają jakieś problemy.
Sprawdź jeszcze rozwiązanie z http2 (w pierwszym poście)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Rzeczywiscie nie przeczytalem samego poczatku watku, juz uzupelniam.
Wersja Kodi: 19.5.0
Wersja PTW: 0.7.3
Wersja FanFilm: 2023.01.06.4
Wyczyszczony caly Cache w FanFilm
Dalej przerywa na buforowanie zrodel XT7
Konto wazne i hasla wpisane prawidlowo.
Szukam rozwiazania z http2 w pierwszym poscie i albo za szybko patrze albo nie ma.
Odpowiedz
W pierwszym poście masz:
I jeszcze dodatkowo kilka tematów:
Cytat:Jak działa FanFilm i dlaczego nie zawsze znajduje to, czego szukam
Rozwiązanie dla przycinających źródeł, niedziałającego CDA, resetowania sprzętu itp

W pierwszym linku masz opisane dokładnie że to nie jest wina FF.
W drugim - rozwiązanie z zacinającymi źródłami.

BTW - nie ma takiej wersji PTW:
0.7.3
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - ostatnia to:
2023.01.11.0
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



No wlasnie ja mam wersje Polish Team Wizars: 0.7.3, sprawdzam raz jeszcze i tak pisze. Co chodzi o http2, zapisalem plik, zrestartowalem skrzynke i bez roznicy.
Odpowiedz
A czy ja w pierwszym poście każę sprawdzać jakieś PolistTeam Wizard - czytaj do cholery dokładnie...
Skoro http2 nie działa - to odpowiedź masz w linku o tym jak działa FanFilm - pkt 8 - to nie wina FanFilm - tylko kodi -> serwery tb7
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
PTW przeczytalem jako skrot od wtyczki PTW.
Czyli problem lezy po stronie Kodi. Jesli moge, to ostanie pytanie, jak usunac Cache Kodi w Coreelec? Moze to pomoze, choc probowalem zainstalowac dwie wtyczki w ktorych niby da sie usunac cache kodi ale cos slabo to wychodzi. Wtyczki to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(19-01-2023, 03:37 PM)Adgufo napisał(a): Witam, po ostatnich aktualizacjach FanFilm, filmy ze zrodel XT7 co minute przerywa na buforowanie, nawet takie po 900 mb, gdzie z darmowych zrodel ida bez problemow o wiekszej wadze. Dziekuje za jakies wskazowki.
Zainstaluj sobie od nowa najnowsze kodi i zrób po swojemu bez zbędnego syfu tylko wtyczki które Cię interesują a takie problemy się skończą.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości